Connect with Us

Kampioni i botës zbulon pse nuk ka tatuazhe/ Prindërit do të më kishin vrarë…

BundesLiga

Kampioni i botës zbulon pse nuk ka tatuazhe/ Prindërit do të më kishin vrarë…

Publikuar

-

Benjamin Pavard, ylli i Bayernit, që u transferua vetëm këtë verë në Bavari, është grumbulluar për ndeshjet e radhës eliminatore ku dhe ka folur sot në konferencë shtypi para përballjes me Shqipërinë.

Ndër të tjera, ai zbuloi diçka interesante, që nuk ka asnjë tatuazh në trup dhe kjo ka qenë një dëshirë e prindërve të tij.

“Jo, nuk kam asnjë tatuazh. Do të më kishin vrarë prindërit nëse do ta bëja një të tillë. As unë vetë nuk jam dikush që pëlqen tatuazhet, jam i thjeshtë. Prindërit e mi nuk kanë asnjëri tatuazh dhe nuk më duken me rëndësi që t’i kem në trup”, u shpreh kampioni i botës.

Ndeshja mes Francës dhe Shqipërisë do të luhet më datë 7 shtator. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BundesLiga

Lewandowski iu tregon targën Messit dhe Ronaldos/ Ja sa gola ka shënuar këtë sezon

Publikuar

-

Sulmuesi i Bayern Munchen, Robert Lewandowski, shënoi golin e 23-të në Bundesliga këtë sezon në takimin kundër Koln. Edhe pse parashikohej një transfertë delikate për bavarezët, bomberi polak hoqi çdo dyshim pas vetëm tre minutash lojë, duke shënuar një gol fantastik me të majtën. Ky gol, ishte i 40-ti në të gjitha kompeticionet për sulmuesin […]

LEXO TE PLOTE

BundesLiga

Bayerni shtyp Kolnin dhe rimerr vendin e parë/ Super rekord nga Lewandowski

Publikuar

-

Bayern Munich ka mposhtur 4-1 FC Koln në RheinEnergie Stadion, duke ruajtur kreun e vendit të parë. Bavarezët kanë rimarrë vendin e parë pasi i kishte parakaluar RB Leipzig një ditë më parë. Sfida filloi në mënyrën më të mirë të mundshme për miqtë, Robert Lewandowski ka shënuar golin e avantazht në minutën e 3′ […]

LEXO TE PLOTE

BundesLiga

Video/ Bayerni pa frena, ylli i bavarezëve “tallet” me kundërshtarët

Publikuar

-

Bayerni ka shënuar edhe golin e tretë në transfertën ndaj Koln. Pas Lewandowskit 3′, Coman 5′, këtë herë ishte radha e Serge Gnabry. Gjermani shmangu dy mbrojtës vendas majft bukur dhe dërgoi topin në rrjetë me një finalizim perfekt. Bayerni është në super formë, bind në gola, lojë dhe rezultate! /CNA.al

LEXO TE PLOTE