Connect with Us

Mungoi ndaj Shqipërisë/ Zbulohet se ku ishte Pogba (foto)

Premier Liga

Mungoi ndaj Shqipërisë/ Zbulohet se ku ishte Pogba (foto)

Publikuar

-

Paul Pogba mungoi për Francën në ndeshjen e djeshme ndaj Shqipërisë, për shkak se nuk është në gjendjen e duhur fizike.

Duke përfituar nga periudha e ndërprerjes së kampionateve, mesfushori francez e ka shfrytëzuar këtë rast për të kaluar ca kohë në Saint Tropez me të dashurën, Maria Salaues, dhe djalin e tyre të vogël.

Për Pogban nuk ka nisur aspak mirë ky sezon i ri, por ndoshta këto ditë pushimi krah familjes do t’i bëjnë mirë për të rigjetur formën e dikurshme. /CNA.al


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Plas sherri keq te Totenhami/ Lojtari i kërkon Mourinhos llogari

Publikuar

-

Karakteri i një trajneri si Jose Mourinho njihet nga e gjithë bota e sportit dhe jo vetëm. Trajneri portugez ditën e sotme numëron dy muaj në stolin e londinezëve dhe nuk kishte si të mungonte tensioni i tij i parë me lojtarët. Një ditë pas ndeshjes me Watford, e cila u mbyll në barazimin 0-0, […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Guardiola merr vendimin e frikshëm, ja çfarë do të ndodhë në verë me yjet e Man. City-t

Publikuar

-

Trajneri Pep Guardiola ka deklaruar se asnjë nga futbollistët aktualë te Manchester City nuk e ka vendin të sigurt dhe se mund të largohet në merkaton e verës. Këtë sezon, kampionët e Premier League kanë hasur shumë vështirësi në kampionat. “Unë kam një ide të asaj që na duhet në merkaton e verës. Flas shpesh […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Tronditëse/ Sulmuesi i Çelsit në telashe, rrezikon burgun

Publikuar

-

Nga

Një lajm tronditës është bërë publik nga mediat britanie. Raportohet se sulmuesi i Çelsit, Miçi Batshuaji, është hedhur në gjyq nga ish e dashura e tij sepse nuk paguan shpenzimet mujore që i takojnë për vajzën e tyre 2-vjeçare. Belgu, i cili paguhet 100 mijë paund në javë, është urdhëruar nga gjykata që t’i paguajë […]

LEXO TE PLOTE