Connect with Us

Bëmë baba të të ngjaj/ Video: Djali i Messit bën xhiron e botës me festimin e tij

Sport

Bëmë baba të të ngjaj/ Video: Djali i Messit bën xhiron e botës me festimin e tij

Publikuar

-

Djali i dytë i Leo Messit, Mateo, ka kopjuar të atin në mënryën si feston golat, gjatë një “ndeshjeje” në oborrin e shtëpisë së tyre.

Video është shpërndarë në rrjetet sociale nga gruaja e Messit, Antonella, dhe kaq mjaftoi për t’u bërë virale.

Nuk është hera e parë që Mateo, vetëm 4 vjeç, bëhet viral në rrjetet sociale, siç ishte rasti kur gjatë ndeshjes mes Barcelonës dhe Betis, ai festoi golin e Betis, sepse kujtoi se e shënuan shokët e babait të tij. /CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Messi i vë kushte Barçës, do patjetër këta dy lojtarë/ Plot 150 milionë euro

Publikuar

-

Lionel Messi nuk është thjeshtë lojtari më i mirë tek Barcelona por edhe njeriu me nje influecë të konsiderueshme tek katalanasit. Teksa presidenti Bartomeu është duke bërë çdo gjë për të mbajtur Messin në Barcelonë, i ka lënë dorë të lirë dhe në merkato.Siç raportojnë mediat në Spanjë, Messi i ka këshilluar drejtuesve të klubit […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Josa: Ky Partizan as që krahasohet me Skënderbeun tim

Publikuar

-

Nga

Mirel Josa prej dy muajsh është sh këputur nga trajningu, por assesi nga futbolli. Ndjek me kërshëri çdo ndeshje të futbollit tonë, por zemrën sigurisht e ka te Tirana. Dëshiron që ky vit jubilar të rikthejë titullin në shtëpinë e trofeve dhe mendon se shanset janë, në një kampionat ku diferencat janë minimale dhe milionat […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Ja çfarë duhet të plotësojë stadiumi i ri brenda 5 ditëve që të jetë gati me Francën

Publikuar

-

Nga

Ajo që mungonte, ka ndodhur dje gjatë pasdites. UEFA ka certifikuar zyrtarisht edhe në faqen e saj zyrtare në axhendën e ndeshjes Shqipëri-Francë stadiumin e ri kombëtar si vend zhvillimi të sfidës së fundit në grupin tonë kualifikues. “Panorama Sport” ka mësuar edhe detyrat e fundit që janë lënë, teksa për rreth 48 orë, gjithçka […]

LEXO TE PLOTE