Connect with Us

Zbulohet plani i bujshëm i Realit/ Do të sakrifikohet Toni Kroos për ëndrrën e madhe të Zidane

La Liga

Zbulohet plani i bujshëm i Realit/ Do të sakrifikohet Toni Kroos për ëndrrën e madhe të Zidane

Publikuar

-

“El Chiringuito TV” ka dhënë një lajm të bujshëm në lidhje me merkaton dhe të ardhmen e Paul Pogba.

Largimi i mundshëm i francezit nga Manchester United ka qenë një nga telenovelat e verës. Për të është folur për një kthim të mundshëm te Juventus, por edhe për një transferim te Real Madrid. Ai është dëshira e madhe e Zinedine Zidane.

Dhe duket se madrilenët nuk janë dorëzuar akoma. Në fakt, Florentino Perez do të hidhet përsëri në sulm në janar. Për të bindur anglezët, “Los Blancos” janë gati të përfshijnë në operacion Toni Kroos dhe një shifër rreth 70-80 milionë euro.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

La Liga

Thirrje naziste në Spanjë/ Ekipi i Rei Manaj merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Ajo që ka ndodhur në La Liga 2, në takimin mes Rayo Vallecano dhe Albacete, është e turpshme. Ky takim u ndërpre në pjesën e parë, pasi tifozët vendas të Vallecanos, sulmuan me kore naziste futbollistin ukrainas, Roman Zozulya. Ky i fundit u transferua në formë huazimi te Vallecano në vitin 2017, por tifozët nuk […]

LEXO TE PLOTE
" "

La Liga

Super ndeshje në “Mestalla”/ Video: Benzema shpëton Realin nga humbja

Publikuar

-

Është mbyllur takimi mes Valencias dhe Real Madrid, që u luajt në “Mestalla Stadium”. Të dy skuadrat bënë një sfidë të madhe, por në fund, u ndanë në një barazim shumë të luftuar 1-1. Skuadra e Valencias arriti të gjejë golin e para, me anë të Soler në minutën e 78-të. Real Madrid kishte shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

La Liga

Casemiro zbulon komandantin e Realit/ “Bëjmë gjithçka që thotë ai”

Publikuar

-

Casemiro është njeriu që vrapon për të gjithë shokët te Real Madrid. Mesfushori lufton, përplaset, rikuperon dhe bën presing, ndërsa emrat e tjerë si Modriç dhe Kroos merren me ndërtimin e ofensivës së “Los Blancos”. Braziliani ka zbuluar një detaj në lidhje me një nga shokët e skuadrës dhe të repartit. Me Toni Kroos luan […]

LEXO TE PLOTE