Connect with Us

Të gjithë menduan se ishte një fëmijë/ Zbulohet mosha e vërtetë e tifozit që u kap duke tymosur cigare

Sport

Të gjithë menduan se ishte një fëmijë/ Zbulohet mosha e vërtetë e tifozit që u kap duke tymosur cigare

Publikuar

-

Duke përfituar nga ndeshjet e kombëtareve, dy ekipet turke, Fenerbahce dhe Bursaspor organizuan një ndeshje miqësore mes tyre për qëllime bamirësie. Gjatë ndeshjes, në një moment kamerat kapën një “fëmijë” duke pirë cigare ne stadium dhe kjo shkaktoi një fortunë reagimesh në rrjetet sociale, por e vërteta është krejt ndryshe nga ajo që duket fillimisht në foto apo video.

“Fëmija” që u fokusua nga kamerat duke tymosur cigare, në fakt është një 36-vjeçar, që vuan nga sëmundja e plakjes së fytyrës dhe nanizmit, duke qenë i vogël në strukturë dhe fëmija tjetër që ndodhet përkrah tij është i biri. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: