Connect with Us

Habit ish-aktorja e filmave porno/ Jam tifoze e të gjitha ekipeve, përveç këtij

Premier Liga

Habit ish-aktorja e filmave porno/ Jam tifoze e të gjitha ekipeve, përveç këtij

Publikuar

-

Ish-aktorja e filmave porno, Mia Khalifa, ka filluar të tregojë një anë të panjohur të sajën, që është tifoze e madhe e futbollit.

Madje, Mia ka ndjekur ndeshjen e fundit në Premier League mes Watford dhe Arsenalit, ku shfaqi haptas antipatinë e saj ndaj “Topçinjve”.

“Jam tifoze e të gjitha ekipeve që luajnë kundër Arsenalit”, shkruajti ajo në Twitter. Nuk e dimë pse Mia ka krijuar këtë inat të madh për Arsenalin, por kohët e fundit poston shumë rreth futbollit dhe ndeshjeve të ndryshme, duke befasuar jo pak ndjekësit e saj. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Pësoi dëmtim të tmerrshëm disa muaj më parë, vjen lajmi i madh për futbollistin e njohur

Publikuar

-

Mesfushori i Everton, Andre Gomes, po vazhdon fazën e rikupermit nga ai dëmtim që pësoi në fillim të nëntorit. Në ndeshjen që Evertoni barazoi 1-1 në shtëpi kundër Tottenham, portugezi pësoi një ndërhyrje horror nga sulmuesi i ‘Gjelave’, Heung-Min Son. Pas testeve, Gomes kreu ndërhyrjen kirurgjikale në kavilje dhe mjekët parashikuan një mungesë të mesfushorit […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Merkato/ Zyrtare: Interit i vjen përforcimi më i ri, mes dyshimesh të mëdha

Publikuar

-

Ashley Young ka zbarkuar ditën e sotme në Milano, me avon privat, për të kryer vizitat mjekësore dhe më pas do të hedhë firmën në kontratë. Transferimi i mbrojtësit anësor do t’i kushtojë Interit 1.5 milionë euro. 35-vjeçari do të nënshkruajë deri në vitin 2021 me zikaltrit dhe do të përfitojë 3.5 milionë euro në […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

“Kujto gjithmonë nga ke ardhur”/ Futbollisti shqiptar bën falënderimin e veçantë për gruan e tij

Publikuar

-

Mbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, është një ndër futbollistët më të kritikuar në Premier League dhe tifozët e Arsenalit shpeshherë i kanë dalë kundër mbrojtësit kampion bote me Gjermaninë. 27 vjeçari duket se është shumë pranë largimit nga “Topçinjtë” dhe pavarësisht të gjitha gjërave që janë bërë dhe thënë kundër tij, vazhdon të tregojë […]

LEXO TE PLOTE