Connect with Us

Plasin polemikat/ Ylli i Realit feston me lojtarët e PSG-së pas humbjes 3-0

La Liga

Plasin polemikat/ Ylli i Realit feston me lojtarët e PSG-së pas humbjes 3-0

Publikuar

-

PSG fitoi 3-0 ndaj Realit në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Champions League dhe nuk mund të mungonte festa e lojtarëve në dhomat e zhveshjes.

Momenti që i ka habitur të gjithë ishte një foto ku shfaqen të gëzuar Eric Choupo-Moting, Kylian Mbappe dhe Alphonse Areola, vetëm se portieri francez u transferua ditën e fundit të merkatos nga PSG-ja te Reali në këmbim të Keylor Navas.

“Areola buzëqesh në fotografi me ish-shokët e skuadrës, Mbappe dhe Choupo-Moting, pas humbjes 3-0 të Realit të tij”, shkruan e përditshmja spanjolle “AS”.

Komentet negative në drejtim të 26-vjeçarit kanë qenë të shumta nga tifozët e Realit në rrjetet sociale. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur

Publikuar

-

Nga

Nëse Bundesliga po bëhet gati të kthehet në fushë, e Seria A shpreson që shumë shpejt të ketë dritën e gjelbër, në Spanjë nuk janë edhe aq të sigurt se mund të luajnë këtë sezon. Ministri i Shëndetësisë, Salvador Ijia, ka shpjeguar se nuk mund të shprehet për momentin rreth kësaj teme, pasi futbolli nuk […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës

Publikuar

-

Nga

Adhuruesit e vjetër të Barcelonës ende vazhdojnë ta kujtojnë me mall brazilianin Ronaldo. Legjenda braziliane qëndroi vetëm një vit në Camp Nou, kur Barcelona e transferoi në vitin 1996 nga PSV Eindhoven për 15 milionë euro. Por në vitin e tij të vetëm në kataluni, Ronaldo shkëlqeu duke treguar se është një nga sulmuesit më […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

La Liga pa tifozë deri në vitin 2021

Publikuar

-

Nga

Në pjesën më të madhe të Evropës skuadrat kanë filluar apo po mendojnë të rinisin stërvitjet, për t’u rikthyer në fushë dhe vazhdojnë pjesën e mbetur të sezonit. UEFA ka mbështetur idenë e rikthimit të futbollit, duke u kërkuar federatave që të përfundojnë sezonin të paktën deri në fund të korrikut, dhe muaji gusht të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: