Connect with Us

Daja e ka të qartë: Ja çfarë do bëjmë kundër Teutës

Sport

Daja e ka të qartë: Ja çfarë do bëjmë kundër Teutës

Publikuar

-

Skënderbeu do të luftojë për fitore në sfidën e pestë të kampionatit përballë Teutës.

Në konferencën për shtyp, tekniku Ilir Daja u kërkoi lojtarëve që të jenë të karikuar në këtë sfidë dhe që të japin maksimumin me qëllim që t’u ofrojnë tifozëve një fitore në këtë sfidë.

“Do më pëlqente që lojtarët të japin maksimumin dhe ti dhurojnë fitore sportdashësve në këtë takim. Skënderbeu duhet të jetë I karikuar në maksimum për të shkuar te fitorja, por në këtë ndeshje më shumë se kurrë duhet edhe përkrahja e tifozave”

Tekniku Daja në sfidën përballë Teutës me përjashtim të Muzakës që është i dëmtuar do të ketë në dispozicion të gjithë grupin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: