Connect with Us

Ronaldo maskohet dhe dhuron spektakël në Torino/ Nuk e priste këtë reagim nga të pranishmit (video)

Seria A

Ronaldo maskohet dhe dhuron spektakël në Torino/ Nuk e priste këtë reagim nga të pranishmit (video)

Publikuar

-

Në vitin 2015 kur ishte pjesë e Real Madridit, Cristiano Ronaldo u maskua si një person tjetër dhe dhuroi spektakël në një nga sheshet e Madridit. Në atë kohë, shumë njerëz që gjendeshin në shesh nuk e njohën dhe më vonë e kuptuan që kishte qenë Ronaldo. Pra, maskimi i dha frytet e veta.

Së fundmi, Ronaldo ka bërë të njëjtën gjë edhe një nga sheshet e Torinos, vetëm se këtu njerëzit e njohën direkt dhe nisën t’i kërkonin autografe dhe foto. Pasi e pa që rrengu nuk eci këtë herë, portugezi u largua me vrap dhe u fut në makinën që e shoqëronte. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: