Connect with Us

Milan-Inter, formacionet zyrtare/ Conte ul në stol të preferuarin e tij

Seria A

Milan-Inter, formacionet zyrtare/ Conte ul në stol të preferuarin e tij

Publikuar

-

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit Milan-Inter, që nis në orën 20:45.

Ashtu siç dhe pritej, Giampaolo ka lënë jashtë formacionit titullar brazilianin Paqueta, me të cilin pati mosmarrëveshje në ndeshjen e kaluar kundër Veronës.

Donnarumma; Conti, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Calhanoglu; Suso, Piatek, Leao

Tek Interi, Conte ka bërë vetëm një ndryshim duke ulur në stol Candrevan për D’Ambrosion.

/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Eriksen është i Interit, zbulohet paga e frikshme e danezit

Publikuar

-

Inter pritet që të prezantojë në ditët e ardhshme edhe blerjen e tretë të merkatos së saj pas Young dhe Moses. Padyshim që mund të quhet blerja më e madhe e Serie A në këtë afat kalimtar, me Christian Eriksen që do të vishet zikaltër. Së fundmi janë zbuluar edhe detajet e kontratës që do […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Merkato: Interi dhe Napoli përgatisin shkëmbimin e bujshëm

Publikuar

-

Interi po mendon të largojë sërish Matteo Politanon pas dështimit të shkëmbimit me Romën për Spinazzolan. Ideja e shkëmbimit të lojtarit nuk është fshirë nga drejtuesit zikaltër, por këtë herë destinacioni është i ri dhe larg kryeqytetit. Ata kanë biseduar me Napolin dhe po mundohen të ndërrojnë lojtarin e tyre me Allan. Mesfushori ka probleme […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Merkato: Juventusi rikthen në Serie A ish-yllin e Interit për 25 milionë euro

Publikuar

-

Sipas të përditshmes spanjolle Marca, Juventus ka ofruar 25 milionë euro për mbrojtësin e krahut të Porto-s, Alex Telles, ish-lojtar i Inter-it. Kontrata e brazilianit skadon në vitin 2021 dhe ka një klauzolë 40 milionë euro. Ish-zikaltri ka refuzuar propozimin e fundit për rinovimin e kontratës nga klubi portugez. Në 29 ndeshje të luajtura n […]

LEXO TE PLOTE