Connect with Us

Çfarë ndjesie të jep përballja me Ronaldon?/ Balotelli godet me përgjigjen e tij

Seria A

Çfarë ndjesie të jep përballja me Ronaldon?/ Balotelli godet me përgjigjen e tij

Publikuar

-

“Çfarë ndjesie më jep përballja me Ronaldon? Është më i miri në botë bashkë me Messin, por nuk më entuziazmon sfida me të. Duhet të mendoj vetëm për veten dhe Brescian”.

Këto janë fjalët e Mario Balotellit, i cili do të debutojë me Brescian në Serinë A të martën në mbrëmje në shtëpinë e Juventusit. Katër ndeshjet skualifikim të marra gjatë kohës që luante në Ligue 1 e kanë detyruar italianin ta shtyjë debutimin e tij në Serinë A në këtë sezon.

“Jam gati. Nuk mund të luaj 90 minuta, por jam në dispozicion dhe kam dëshirë të zbres në fushë. Besoj se jam stërvitur më shumë në këtë periudhë me Brescia-n se në të gjithë jetën time”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

VIDEO/ Immobile bëhet gazi i botës, shikoni çfarë i ndodh duke gjuajtur penalltinë

Publikuar

-

Nga

Ciro Immobile, me 23 gola deri më tani, është golashënuesi më i mirë në 5 kampionatet kryesore europiane. Bomberi italian po kalon një moment fantastik, por sot në takimin e Kupës së Italisë përballë Napolit, ka bërë një gafë qesharake. Lazio e pa veten në disavantazh pas vetëm 2 minutash lojë, pasi Insigne shënoi për […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

VIDEO/ Tronditet Lacio e Strakoshës, Napoli i bën gjëmën! Hysaj protagonist me penallti dhe karton të kuq

Publikuar

-

Nga

Napoli arrin të kualifikohet në fazën gjysmëfinale të Kupës së Italisë duke eliminuar favoritët e Lacios me rezultatin 1-0. 1579640229_844 Trajneri i “të kaltërve” Xhenaro Gatuzo siguron rezultatin e parë të rëndësishëm me ekipin napolitan duke arritur të shkurorëzojë fituesit e Kupës së Italisë nga ky kompeticion. Një gol spektakolar i Lorenco Insinjes në minutën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

VIDEO/ Karton të kuq pas vetëm 19 minutash, Hysaj e katranos ndaj Lacios

Publikuar

-

Nga

Eshte duke u luajtur ne keto momente sfida mes Napolit dhe Lacios e vlefshne per Kupen e Italise. Nje mbremje jo fort e kendshme per shkodrani Elsi Hysaj Kapiteni i Shqipërisë u penalizua me 2 kartona të verdhë dhe u detyrua të linte ndeshjen në minutën e 19′. Napoli e mbylli pjesen e pare ne […]

LEXO TE PLOTE