Connect with Us

Vjen më në fund goli/ Benzema nderon Realin

La Liga

Vjen më në fund goli/ Benzema nderon Realin

Publikuar

-

Sevilla-Real Madrid, ndeshje e vlefshme për javën e pestë të La Ligas, është zhbllokuar në minutën e 64-t.

Karim Benzema ka mposhtur portierin e vendasve me një goditje të bukur me kokë. Asistin e dha Dani Carvajal.

https://streamable.com/rx3mg

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Realit i sos durimi, largon dy dështakët e mëdhenj

Publikuar

-

Merkato e janarit për Real Madrid është fokusuar vetëm në largimin e lojtarëve që nuk janë në planet e Zidane. Në dyshim mbetet e ardhmja e James Rodriguez ndërsa të sigurtë do të jenë largimet e Mariano dhe Brahim Diaz. Për të parin ka disa oferta nga Italia dhe Portugalia dhe paga e tij e […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Pak ditë më parë u shkarkua nga Barcelona/ Zbulohet destinacioni i ri i Valverdes

Publikuar

-

Pak më shumë se një javë më parë, Ernesto Valverde u shkarkua nga Barcelonës, pas humbjes në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës, ndaj Atletico Madridit. Edhe pse nuk ka ka kaluar shumë kohë, kanë filluar që tani zërat në lidhje me të ardhmen e teknikut spanjoll. “Sportsmail” raporton se 55-vjeçari do të qëndrojë pushim deri […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Do befasoheni/ Setien bën përforcimin e parë te Barcelona

Publikuar

-

E përditshmja sportive “Marca” shkruan se Quique Setien ka projektuar lojtarin e parë që do të transferojë të Barcelona. Katalanasit kanë nevojë të përforcohen në mbrojtje, ndaj Setien iu ka kërkuar drejtuesve të klubit të transferojnë Santiago Ramos Mingo që luan me Boca Juniors. Ai është vetëm 18 vjeç, luan si qendërmbrojtës, 1.80 metra i […]

LEXO TE PLOTE