Connect with Us

Vjen goli i barazimit në “Old Trafford”/ Shënon bisha e Arsenalit mes shumë polemikash

Premier Liga

Vjen goli i barazimit në “Old Trafford”/ Shënon bisha e Arsenalit mes shumë polemikash

Publikuar

-

Arsenali ka barazuar shifrat 1-1 me golin e Aubameyang në “Old Trafford” ndaj Man. United.

“Djajtë” shënuan në fund të pjesës së parë me Scott McTominay, ndërsa goli i “Topçinjve” erdhi në minutën e 57′.

Fillimisht u mendua se pozicioni i Aubameyang ishte jashtë loje, por pas rishikimit në VAR, goli u quajt i rregullt, duke shkaktuar pakënaqësi të mëdha në “Old Trafford”. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Habit Klopp pas fitores ndaj Man. United/ Nuk jam budalla…

Publikuar

-

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, foli menjëherë pas ndeshjes së fituar 2-0 kundër Manchester United. Kjo fitore e afron ekipin e tij edhe më shumë me titullin kampion, por Klopp tha se nuk po e mendon absolutisht këtë gjë, si dhe është i fokusuar vetëm te Wolves, që është sfida e radhës e të kuqve. […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

GAFA E JAVËS/ Video: Salah nuk i beson as vetë syve se çfarë bën para portës, komplet amator

Publikuar

-

Liverpooli mposhti Man. United 2-0 në “Anfield” për javën e 23-të të Premier League, duke e rritur në 16 pikë diferencën nga ndjekësi më i afërt. Rezultati mund të ishte më i thellë nëse Momo Salah nuk do të ishte treguar amator në fillim të pjesës së dytë, ku i gjendur i vetëm me De […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Liverpooli mposht dhe Man. United, fluturon drejt titullit

Publikuar

-

Liverpool ka mposhtur 2-0 Manchester United në klasiken e javës së 23-të të Premier League duke vazhduar ecurinë e mrekullueshme në kampionat. ishte një fitore e vështirë, sidomos në pjesën e dytë kur United vuri këmbën në gaz dhe krijoi disa mundësi të mira, por vendasit ruajtën qetësinë dhe kanë ndëshkuar Djajtë në sekondat e […]

LEXO TE PLOTE