Connect with Us

Liverpooli bën tifozët me zemër/ Salzburgu shënon 2 gola në 4 minuta

Premier Liga

Liverpooli bën tifozët me zemër/ Salzburgu shënon 2 gola në 4 minuta

Publikuar

-

Pas 35 minutave lojë, Liverpooli kryesonte 3-0 në “Anfield” ndaj Salzburgut dhe të gjithë menduan se takimi mori fund aty.

Miqtë shkurtuan diferencën në minutën e 40′, por surpriza e vërtetë ka ndodhur në fillim të pjesës së dytë. Austriakët kanë shënuar 2 gola në 4 minuta, me Minamino 56′ dhe 19-vjeçarin Haland në 60′.

https://twitter.com/i/status/1179489404311744513

https://twitter.com/i/status/1179491113637470208

Gjithsesi, djemtë e Klopp nuk u dorëzuan dhe gjetën golin e avantazhit në minutën e 69′ me Salah. /CNA.al

https://twitter.com/i/status/1179493058699825153

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin

Publikuar

-

Nga

Pavarësisht rënies në formën e tij, portieri i Mançester Junajtid David De Gea këmbëngul se dëshiron të vazhdojë të luajë me “Djajtë e Kuq”. Vitin e ardhshëm, gardiani spanjoll bën plot 10 vite që kur mbërriti në Mançester nga Atletiko Madridi. Megjithëse gjatë kësaj periudhe kanë qarkulluar shumë lajme se drejtuesit e Mançesterit po mendojnë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio

Publikuar

-

Nga

Chelsea është duke bërë përpjekje për transferimin e një portieri për ta zëvendësuar spanjollin Kepa Arrizabalaga. Shumë portierë janë në listën e klubit londinez, por vetëm njëri nga ta do të transferohet në Stamford Bridge. Megjithatë, dy gjermanët  janë primarë, por që të dy janë thuajse të paarritshëm. Chelsea ka kthyer sytë tek portierë të […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm

Publikuar

-

Nga

‘Reds’ janë gati për lëvizjen e madhe. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka folur me babën e Kylian Mbappe, duke shfaqur interesimin e tij për ylllin e PSG. Klopp i ka bërë të ditur prindit të lojtarit se Liverpool janë të interesuar për shërbimet e Mbappe. ‘Le10Sport’ konsideron se ‘Reds’ po përdorin këtë si taktikë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: