Connect with Us

Këtë nuk e prisnim/ Barça dhe PSG projektojnë shkëmbimin e bujshëm

La Liga

Këtë nuk e prisnim/ Barça dhe PSG projektojnë shkëmbimin e bujshëm

Publikuar

-

Referuar asaj që ka zbuluar sot “Le10Sport”, PSG dhe Barcelona po përgatisin shkëmbimin Neymar-Griezmann, me brazilianin që do të rikthehej të vishte fanellën blaugrana, ndërsa francezi do të fluturonte në shtëpi.

Një pistë kjo që do të gjente terren të përshtatshëm edhe për situatat aktuale të dy futbollistëve, me Neymar që ëndërron prej kohësh rikthimin te Barça, ndërsa Griezmann që nga ana tjetër, po vuan shumë te katalanasit në këtë fillim aventure, i përballur edhe me krizën e raportit me Messin.

Një shkëmbim që mund të kënaqë të dy klubet, të cilat në këto muaj mund të ndërmarrin një tratatitvë vërtetë të suksesshme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur

Publikuar

-

Nga

Nëse Bundesliga po bëhet gati të kthehet në fushë, e Seria A shpreson që shumë shpejt të ketë dritën e gjelbër, në Spanjë nuk janë edhe aq të sigurt se mund të luajnë këtë sezon. Ministri i Shëndetësisë, Salvador Ijia, ka shpjeguar se nuk mund të shprehet për momentin rreth kësaj teme, pasi futbolli nuk […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës

Publikuar

-

Nga

Adhuruesit e vjetër të Barcelonës ende vazhdojnë ta kujtojnë me mall brazilianin Ronaldo. Legjenda braziliane qëndroi vetëm një vit në Camp Nou, kur Barcelona e transferoi në vitin 1996 nga PSV Eindhoven për 15 milionë euro. Por në vitin e tij të vetëm në kataluni, Ronaldo shkëlqeu duke treguar se është një nga sulmuesit më […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

La Liga pa tifozë deri në vitin 2021

Publikuar

-

Nga

Në pjesën më të madhe të Evropës skuadrat kanë filluar apo po mendojnë të rinisin stërvitjet, për t’u rikthyer në fushë dhe vazhdojnë pjesën e mbetur të sezonit. UEFA ka mbështetur idenë e rikthimit të futbollit, duke u kërkuar federatave që të përfundojnë sezonin të paktën deri në fund të korrikut, dhe muaji gusht të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: