Connect with Us

Kishte ditëlindjen/ Ibrahimovic i bën vetës dhuratë një makinë 1.5 milionë euro

Sport

Kishte ditëlindjen/ Ibrahimovic i bën vetës dhuratë një makinë 1.5 milionë euro

Publikuar

-

Pak ditë më parë, Zlatan Ibrahimovic mbushi 38 vjeç dhe përveç shumë dhuratave që mori nga të tjerët, suedezi mendoi t’i bënte vetes një dhuratë “simbolike” me vlerë 1.5 milionë euro.

Bëhet fjalë për një makinë Ferrari Monza SP2, modelin e së cilës e kanë vetëm 500 njerëz në gjithë botën, pasi bëhet fjalë për një model tepër të veçantë, por që ka një numër shumë të limituar.

View this post on Instagram

Happy Birthday to Zlatan

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

“Gëzuar ditëlindjen Zlatan”, shkruan sudezi në “Instagram”, me foton e Ferrarrit, që i shtohet koleksionit të makinave të tjera që ka në garazhdin e tij. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: