Connect with Us

Gazetarja shqiptare fëlliq publikisht futbollistin e Flamurtarit: Ai flirton me mua

Sport

Gazetarja shqiptare fëlliq publikisht futbollistin e Flamurtarit: Ai flirton me mua

Publikuar

-

Gazetarja sportive, Qëndresa Krelani, është një ndër personazhet e Show Bizz-it më të komentuara.

Zeshkania e Supersport Kosova, e njohur ndryshe si Qeqa, ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel, teksa gjatë një rrëfimi, zbuloi më shumë detaje rreth jetës së saj.

Në mesin e shumë sfidave dhe pyetjeve nga artistët e tjerë ishte se, cili futbollist flirton me të, Qeqa nuk nguroi të jete një përgjigje duke u shprehur:

“Është një futbollist që luan për Flamurtarin e Prishtinës, emri i tij është Gentrit Dumani që më shkruan mua, i kërkoj falje që e thash emrin e tij”, u shpreh gazetarja seksi.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Mësohet ekipi i pestë që kualifikohet zyrtarisht për në Euro 2020

Publikuar

-

Pas Belgjikës, Italisë, Rusisë dhe Polonisë, sot është Ukraina kombëtarja e radhës që siguron zyrtarisht biletën për në Euro 2020. Ukrainasit e drejtuar nga legjenda Andriy Shevchenko mundën në Kiev 2-1 Portugalinë e Cristiano Ronaldos me golat e Yaremchuk 6′ dhe Yarmolenko 26′. Në minutën e 72′ vendasit mbetën me 10 lojtarë, pas daljes me […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kjo Shqipëri bind! Kuqezinjtë argëtohen me Moldavinë dhe dhurojnë spektakël

Publikuar

-

Nga

Shqipëria fiton kundër Moldavisë me rezultatin 4-0 dhe nuk i jep asnjë shans kundërshtarëve.  Dominim absolut, që shoqërohet edhe me një rekord: Shqipëria nuk i kishte shënuar kurrë në një ndeshje kualifikuese tre gola në pjesën e parë. Ka ndodhur vetëm një herë, në atë fitoren 4-1 kundër Lituanisë në vitin 2013, por ajo ishte […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kosova i jep leksione Malit të Zi, ja shanset për kualifikim

Publikuar

-

Kosova ka fituar 2-0 ndaj Malit të Zi në “Fadil Vokrri” në ndeshjen e vlefshme eliminatore për Euro 2020. Amir Rrahmani zhbllokoi takimin në minutën e 10′ duke dërguar topin me kokë në rrjetë pas goditjes së këndit. Amir Rrahmani ⚽️ #KOSMNE #Rrahmani #Kosovo pic.twitter.com/uEb3SwzoRp — 6 TIMES (@kloppoynwa) October 14, 2019 Në minutën e […]

LEXO TE PLOTE