Connect with Us

Shkëlqeu ndaj Interit/ Ronaldo dhe Bonucci ‘puthin’ Dybala-n pas ndeshjes

Seria A

Shkëlqeu ndaj Interit/ Ronaldo dhe Bonucci ‘puthin’ Dybala-n pas ndeshjes

Publikuar

-

Paulo Dybala zhvilloi një ndeshje shumë të mirë mbrëmë kundër Interit. “La Joya” zhbllokoi takimin në minutën e 4′ me një gol shumë të bukur dhe gjatë gjithë minutave që ishte në fushën e lojës përbënte një rrezik të madh për zikaltrit.

Në fund të ndeshjes, kur Dybala po i jeptë një intervistë live për “Sky Sport”, ai u ‘ngacmua’ nga dy shokët e tij, Ronaldo dhe Bonucci.

Portugezi i pëshpëriti diçka në vesh dhe sipas mediave italiane ishte fjala “siuuu”, ose ulëritja e tij tipike kur feston një gol.

Ndërsa Bonucci i dha një puthje pas qafës. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Koronavirus në Itali, Tare bën deklaratën e papritur

Publikuar

-

Nga

Drejtori sportiv i Lacios Igli Tare foli për shtyrjen e 3 takimeve të kampionatit italian pas vendimit të qeverisë për përhapjen e virusit vdekjeprurës koronavirus. Në një prononcim për “DAZN”, zyrtari i Lacios theksoi se klubi bardhekaltër i mbështet vendimet e qeverisë italiane, pasi përhapja e koronavirusit ka krijuar shqetësimë në mbarë botën. “Ka një […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Coronavirusi tremb UEFA-n/ Mbledhje urgjente për ndeshjen e Interit

Publikuar

-

Coronavirus pa pushtuar Italinë dhe situata në shtetin fqinj paraqitet shumë alarmante. Zona e Lombardisë është edhe rajoni më i prekur, me mbi 89 të prekur nga ky virus i tmerrshëm. 4 ndeshje të Serie A janë shtyrë ditën e sotme, përfshirë edhe Inter-Sampdoria. Pavarësisht se futbolli kalon në plan të dytë në këto momente, […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

VIDEO/ Do e kishte zili edhe Ronaldo, Hysaj realizon supergol me gjysëm roveshatë

Publikuar

-

Nga

Napoli ka nisur të përgatisë ndeshjen e parë kundër Barcelonës që do të zhvillohet në mesjavë. Por në stërvitjen e napoletanëve nuk ka munguar as magjia e ardhur nga këmbët e Elseid Hysajt. Menaxheri i shkodranit është shprehur se Gattuso i ka rikthyer edhe njëherë besimin mbrojtësit, që është rikthyer në nivelet e epokës së […]

LEXO TE PLOTE