Connect with Us

Wanda Nara e thotë copë/ Ja çfarë i mungoi Interit kundër Juventusit

Seria A

Wanda Nara e thotë copë/ Ja çfarë i mungoi Interit kundër Juventusit

Publikuar

-

Wanda Nara di si të marrë vëmendjen e të gjithëve. E ftuar si analiste në emisionin e përjavshëm “Tiki Taka”, ajo u shpreh se Interit ndaj Juventusit i mungoi pikërisht Mauro Icardi.

“Sigurisht që unë dhe Mauro e pamë ndeshjen mes Interit dhe Juventusit. Në pjesën e parë Interi duhej të kishte bërë më shumë. Mauros nuk i mungoi kjo ndeshje, por Interit i mungoi Icardi. Jo vetëm ndaj Juves apo në kampionat, por edhe në Champions. Në 11 ndeshje kundër Juves, Mauro ka shënuar 8 gola, kështu që është normale që i mungon Interit” u shpreh Wanda, duke ndezur debatin mes të ftuarve në studio. /CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Seria A

Nuk i do më milionat e Kinës/ Futbollisti i njohur kërkon rikthimin në Europë

Publikuar

-

Marek Hamsik është lodhur pas vetëm një viti nga aventura e tij në Kinë. Ish-kapiteni i Napolit, aktualisht pjesë e Dalian Yifang, skuadër që drejtohet nga spanjolli Rafael Benitez, nuk ndihet më i lumtur në kontinentin aziatik dhe po mendon seriozisht rikthimin në Europë. As milionat e shumta që po merr në Kinë nuk kanë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Video/ Ronaldo lë me “gisht në gojë” gazetarët në konferencën e shtypit

Publikuar

-

Cristiano Ronaldo ka dalë në konferencë për shtyp një ditë para ndeshjes në Champions League ndaj Lokomotiv Moskës. Portugezi është pyetur për gjithçka, për 701 golat në karrierë, për marrëdhënien me Sarrin, objektivat me Juventusin, “Topin e Artë”, të ardhmen, për gjithçka tjetër përveç kundërshtarit të nesërm në Champions League, Lokomotiva e Moskës. Sigurisht, që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Më mirë Topi i Artë, apo Championsi me Juventusin?/ Cristiano Ronaldo flet troç

Publikuar

-

Cristiano Ronaldo ka dalë sot në konferencën për shtyp, në prag të ndeshjes në Champions League, mes Juventusit dhe Lokomotivës së Moskës. Ndër të tjera, portugezi foli për ndryshimin mes Allegrit dhe Sarrit, “Topin e Artë”, si dhe të ardhmen. Sarri vs. Allegri- “Më pëlqen mënyra si Sarri dëshiron të luajë. Me të kemi më […]

LEXO TE PLOTE