Connect with Us

Habit trajneri i njohur/ Presidenti nuk më shkarkon se më ka mik

Premier Liga

Habit trajneri i njohur/ Presidenti nuk më shkarkon se më ka mik

Publikuar

-

Pavarësisht humbjeve të fundit, Mauricio Pochettino nuk do të largohet nga stoli i Tottenhamit.

“Pushimi 2-javor do të na shërbejë që të kuptojmë situatën dhe të përgatitemi si duhet për rikthimin e kampionatit”, u shpreh Pochettino. Deklaratë që vjen pas dy humbjeve radhazi të Spurs, 7-2 në Champions ndaj bayern Munich dhe 3-0 në kampionat ndaj Brighton.

“Nuk ndihem në dyshim për të ardhmen. Kam besimin e plotë të presidentit Daniel Levy, me të cilin kam një marrëdhënie të jashtëzakonshme. Ai nuk më shkarkon se më ka mik. Kurrë nuk më ka munguar besimi i tij ”, tha trajneri argjentinas.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Premier Liga

Historia e pazakontë e sulmuesit që po trondit Anglinë, u bë baba që në moshën 14-vjeçare

Publikuar

-

Wesley Moraes Ferreira da Silva. Kuptohet, kemi të bëjmë me një brazilian. Futbollist dhe ashtu siç imagjinohet, sulmues. Historia e jetës së tij është e pabesueshme. Mund ta kishte lënë futbollin, por ajo çka kaluar në jetë e ka motivuar 22-vjeçarin të luftojë shumë për atë që do dhe sot i gëzohet gjithçkaje ka arritur. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Premier Liga

Akuza të rënda ndaj trajnerit legjendar/ Fiksoi ndeshjen me Juven për një orë Rolex

Publikuar

-

Ish-trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, akuzohet se ka trukuar një ndeshje në Champions League falë bashkëpunimit me një menaxher futbolli, i cili si shpërblim i dhuroi atij një orë Rolex me vlerë 30 000 paundë. Gjithçka u zbulua gjatë një procesi gjyqësor në “Southward Crown Court”, ku agjenti i italian, Giuseppe Pagliara, po […]

LEXO TE PLOTE
" "

La Liga

Pogba kapet mat me trajnerin e njohur/ Ky do të jetë klubi i ri?

Publikuar

-

Nëse Zidane nuk arriti dot ta transferonte patriotin e tij gjatë verës së fundit, mund ta bëjë këtë gjë në merkaton e janarit apo të verës së ardhshme. Një foto e dy francezëve e publikuar nga “Daily Mirror”, ku ata shihen duke biseduar në Dubai ka shtuar akoma edhe më shumë spekulimet se Reali do […]

LEXO TE PLOTE