Connect with Us

Messi i befason të gjithë/ Ka 5 muaj që nuk flas me atë

La Liga

Messi i befason të gjithë/ Ka 5 muaj që nuk flas me atë

Publikuar

-

Lionel Messi ka dhënë një intervistë së fundmi për “RAC1”, ku ka rrëfyer shumë gjëra interesante, si për shembull marrëdhënia që ka me presidentin Bartomeu.

Argjentinasi i ka çuditur të gjithë, teksa është shprehur se janë bërë pesë muaj që nga eliminimi në Champions ndaj Liverpool, që nuk ka folur me numrin një të klubit katalanas.

“Që nga eliminimi ndaj Liverpool nuk kam folur më me presidentin. Unë nuk kam asnjë problem me të. Pse duhet të flasim, kur nuk ka probleme?! Ndonjëherë na kërkon ndonjë mendim për ndonjë çështje të caktuar”, u shpreh shkurt Messi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

La Liga

Barcelona pret vendimin e Guardiolës/ Letrat janë gati, prisni rikthimin e madh

Publikuar

-

Barcelona dhe Pep Guardiola mund të bashkohen përsëri. Largimi i spanjollit nga Man. City në fund të këtij sezoni tashmë është i sigurt, madje “qytetarët” kanë piketuat edhe pasuesin e Guardiolës, por emri nuk bëhet ende i ditur. Sipas Neil Fissler të ‘Sun Express’, Barcelona po pret zyrtarizimin e largimit të Guardiolës, për t’i bërë […]

LEXO TE PLOTE
" "

La Liga

Video: VAR-i i bën gjëmën Barcelonës/ Nuk i jep penalltinë e pastër

Publikuar

-

Barcelona nuk shkoi më shumë se barazimi 2-2 në San Sebastian ndaj Real Sociedad për javën e 17-të të La Ligës. Rezultati i takimit mund të kishte përfunduar ndryshe, nëse arbitri dhe VAR do të ishin treguar të vëmendshëm në fund të ndeshjes. Në minutat e fundit, Pique u pengua në mënyrë të qartë brenda […]

LEXO TE PLOTE
" "

La Liga

Barcelona ngec sërish në fushën e mallkuar/ Buzëqesh Reali

Publikuar

-

Barcelona ka marrë vetëm 1 pikë nga transferta në San sebastian ndaj Real Sociedad. Kjo fushë i është kthyer në makth katalanasve, pasi gjithmonë e kanë të vështirë të fitojnë aty. Vendasit shënuan të parët me Oyarzabal 12′ nga penalltia, Griezmann barazoi shifrat në minuten e 38′. Në fillim të pjesës së dytë katalanasit kaluan […]

LEXO TE PLOTE