Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ja “tersi” që i solli humbjen kombëtares sonte

Kombëtare

-

CNA.al e paralajmëroi që para ndeshjes. Sonte në stadium për të ndjekur ndeshjen Turqi-Shqipëri ishte edhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erjon Veliaj.

Prezenca e tij nuk i solli asnjë të mirë ekipit kuqezi, veçse… TERS!

Prania e tij, ishte krejt e papritur në këtë ndeshje, pasi Lali nuk shquhet si ndonjë tifoz i madhi futbollit.

Por gjithsesi, objektivin e arriti: i ndolli ters çunave dhe ashtu ndodhi. Ata humbën në mënyrë dramatike me një gol në minutat e fundit të ndeshjes.

Faleminderit Lali Eri!

Leave a Reply

Kombëtare

Lëreni të qetë kombëtaren! Asnjë politikan në stadium dhe Shqipëria po fiton ndaj Moldavisë

-

Shqipëria është duke zhvilluar një ndeshje perfekte në Moldavi, teksa pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 0-3 për kuqezinjtë. Ishte Cikalleshi fillimisht ai që gjeti golin e avantazhit në minutën e 22-të. Pak minuta më vonë, Bare dyfishoi rezultatin, ndërsa në minutën e 40-të në skenë u shfaq debutuesi, Lorenc Trashi, i cili shënoi […]

Kombëtare

Mbyllet pjesa e parë/ Debutim ëndrrash për Trashin, i shënon Moldavisë edhe të tretin

-

Shqipëria është duke zhvilluar një ndeshje perfekte në Moldavi, teksa pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 0-3 për kuqezinjtë. Cikalleshi, Bare dhe Lorenc Trashi ishin autoret e golave keto 45 minuta te para. LIVE’ Moldavi-Shqipëri 0-3

Kombëtare

Shqipëria e pandalshme/ Vjen edhe goli i dytë me Keidi Baren

-

Kombëtarja po luan ne keto momente ndeshjen e radhes kualifikuese. Kuqezinjte kane dyfishuar rezultatin ne keto momente me Keidi Baren. Cikalleshi në minutën e 22-te dhe Bare disa minuta më vonë po i japin qetesine kuqezinjve te cilet udheheqin 0-2.