Connect with Us

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ja “tersi” që i solli humbjen kombëtares sonte

Kombëtare

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ja “tersi” që i solli humbjen kombëtares sonte

Publikuar

-

CNA.al e paralajmëroi që para ndeshjes. Sonte në stadium për të ndjekur ndeshjen Turqi-Shqipëri ishte edhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erjon Veliaj.

Prezenca e tij nuk i solli asnjë të mirë ekipit kuqezi, veçse… TERS!

Prania e tij, ishte krejt e papritur në këtë ndeshje, pasi Lali nuk shquhet si ndonjë tifoz i madhi futbollit.

Por gjithsesi, objektivin e arriti: i ndolli ters çunave dhe ashtu ndodhi. Ata humbën në mënyrë dramatike me një gol në minutat e fundit të ndeshjes.

Faleminderit Lali Eri!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Sot do ishte duke luajtur në La Liga, nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur Myrto Uzunit

Publikuar

-

Nga

Myrto Uzuni është duke kaluar një formë të shkëlqyer te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci. Talenti beratas gjeti rrugën e rrjetës edhe në sfidën e kësaj jave. Në një lidhje direkte për emisionin “Zona Gol”, talenti i Kombëtares, foli në lidhje me prapaskenat e merkatos së janarit duke u shprehur: “Unë jam tifoz […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

VIDEO/ Sadiku dhe Bare dhurojnë spektakël te Malaga, bomberi “arkitekt” i triumfit të sotëm

Publikuar

-

Nga

Ndeshja e sotme e Malagas së Armando Sadikut dhe Keidi Bares ka qenë shumë e veçantë. Për herë të parë pas shumë vitesh, klubi nuk është më nën drejtimin e sheikut Al Thani, pasi një gjykatë administrative i ka hequr atij drejtimin për shkak të mospërmbushjes së detyrimeve financiare ndaj klubit që tani ka kaluar […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Realizoi supergol, shikoni çfarë shkruajnë mediat skoceze për Kamberin

Publikuar

-

Nga

Florian Kamberi mori lëvdatat e mediave skoceze për paraqitjen e sotme kundër Sent Xhonstounit në kampionatin skocez. Sulmuesi shqiptari u shpall “Lojtari i ndeshjes” së sotme ku realizoi një gol me gjysmëroveshatë 4 minuta pasi u hodh në fushë dhe asistoi golin e barazimit të skuadrës së tij Glasgou Rejnxhërs.   Për paraqitjen e sotme […]

LEXO TE PLOTE