Connect with Us

Nuk shënoi me portën bosh, Rey Manaj i habit të gjithë me deklaratën pas ndeshjes

Kombëtare

Nuk shënoi me portën bosh, Rey Manaj i habit të gjithë me deklaratën pas ndeshjes

Publikuar

-

Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj, për “Supersport” pas ndeshjes, tregoi rastin e humbur me Turqinë, ndërkohë që nuk ia vuri fajin askujt për golin e pësuar.

Çfarë menduat kur nuk e çuat në portë atë gol?

Besoj se atë topin e kisha të lehtë, sa aty ma kapi këmba topin, dhe ai u ngrit. Nuk e kapa dot më. Bëmë një paraqitje të mirë. Ashtu e kishim menduar. Jemi të mërzitur, por futbolli i ka dhe këto. Kur nuk shënon, edhe pëson të humbësh ndeshjen. Ekipi ka 25 lojtarë, 11 që luajnë dhe 3 që futen. Asnjë nuk ka faj. Edhe te goli i pësuar, e kemi të gjithë fajin si ekip. Jam i kënaqur se bëmë një ndeshje të mirë. Gjërat pozitive t’i tregojmë të hënën.

E kishit menduar një lojë të mirë?

E kishim përgatitur, dhe ishim të motivuar për të bërë një ndeshje të nivelit të lartë. Fitorja do na ngrinte dhe moralin, tani nuk kemi çfarë të bëjmë. Ndeshja mbaroi dhe humbëm.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Sot do ishte duke luajtur në La Liga, nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur Myrto Uzunit

Publikuar

-

Nga

Myrto Uzuni është duke kaluar një formë të shkëlqyer te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci. Talenti beratas gjeti rrugën e rrjetës edhe në sfidën e kësaj jave. Në një lidhje direkte për emisionin “Zona Gol”, talenti i Kombëtares, foli në lidhje me prapaskenat e merkatos së janarit duke u shprehur: “Unë jam tifoz […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

VIDEO/ Sadiku dhe Bare dhurojnë spektakël te Malaga, bomberi “arkitekt” i triumfit të sotëm

Publikuar

-

Nga

Ndeshja e sotme e Malagas së Armando Sadikut dhe Keidi Bares ka qenë shumë e veçantë. Për herë të parë pas shumë vitesh, klubi nuk është më nën drejtimin e sheikut Al Thani, pasi një gjykatë administrative i ka hequr atij drejtimin për shkak të mospërmbushjes së detyrimeve financiare ndaj klubit që tani ka kaluar […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Realizoi supergol, shikoni çfarë shkruajnë mediat skoceze për Kamberin

Publikuar

-

Nga

Florian Kamberi mori lëvdatat e mediave skoceze për paraqitjen e sotme kundër Sent Xhonstounit në kampionatin skocez. Sulmuesi shqiptari u shpall “Lojtari i ndeshjes” së sotme ku realizoi një gol me gjysmëroveshatë 4 minuta pasi u hodh në fushë dhe asistoi golin e barazimit të skuadrës së tij Glasgou Rejnxhërs.   Për paraqitjen e sotme […]

LEXO TE PLOTE