Connect with Us

A jeni dakord me Fenomenin?/ Ja kush janë 3 futbollistët më të mirë në botë

Sport

A jeni dakord me Fenomenin?/ Ja kush janë 3 futbollistët më të mirë në botë

Publikuar

-

Ronaldo braziliani, një nga sulmuesit më të mirë në histori dhe më të dashur nga tifozët nuk ka dyshime se kush janë 3 lojtarët më të mirë të momentit në botë.

“Për mua tre futbollistët më të mirë në botë janë: Leo Messi, Cristiano Ronaldo dhe Neymar. Të tre janë futbollistë të jashtëzakonshëm, të një niveli shumë të lartë dhe kanë diferenca të vogla më njëri-tjetrin”, u shpreh shkurt Fenomeni nga Festivali i Sporit, që mbahet në Trento të Italisë. /CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Lëreni të qetë kombëtaren! Asnjë politikan në stadium dhe Shqipëria po fiton ndaj Moldavisë

Publikuar

-

Nga

Shqipëria është duke zhvilluar një ndeshje perfekte në Moldavi, teksa pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 0-3 për kuqezinjtë. Ishte Cikalleshi fillimisht ai që gjeti golin e avantazhit në minutën e 22-të. Pak minuta më vonë, Bare dyfishoi rezultatin, ndërsa në minutën e 40-të në skenë u shfaq debutuesi, Lorenc Trashi, i cili shënoi […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mbyllen 45 minutat e para/ Sa shumë gola në ndeshjet e sotme eliminatore

Publikuar

-

Kanë përfunduar pjesët e para në takimet e sotme eliminatore. Shqipëria po fiton pastër në Moldavi 0-3, Kosova po fiton pa probleme 2-0 në Prishtinë ndaj Malit të Zi. Po në grupin e Kosovës, Anglia po fiton 0-4 në Sofje ndaj Bullgarisë. Ndërsa në dy ndeshjet e tjera të grupit tonë, barazim pa gola në […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kosova fiton 2-0/ Tifozëve malazezë ju ikën mendja, dështon plani për të prishur ndeshjen

Publikuar

-

Kosova është duke fituar 2-0 në “Fadil Vokrri” ndaj Malit të zi, gjë kjo që ka tërbuar tifozët malazezë të pranishëm në stadium. Pas golit të parë të Rrahmanit në minutën e 10′, një grup i vogël i tifozëve malazezë siç edhe shihet nga videoja e siguruar nga Gazeta Express, mundohen të krijojnë rrëmujë me […]

LEXO TE PLOTE