Connect with Us

Surpriza te Laçi, shkarkohet Sul Starova dhe vjen trajneri i ri

Sport

Surpriza te Laçi, shkarkohet Sul Starova dhe vjen trajneri i ri

Publikuar

-

Lëvizje të befasishme te Laçi, ikën trajneri Sulejman Starova dhe rikthehet në pankinë Armando Cungu.

“Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se drejtuesit kurbinas kanë vendosur sot të ndërpresin marrëveshjen me Starovën, ndërkohë që menjëherë kanë nxitur për të vënë në krye shkodranin.

Mesa duket ka qenë një skenar i cili prej kohësh përflitej dhe më në fund është konkretizuar.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E kërkon e gjithë bota, ish-trajneri zbulon ku do ta mbyllë karrierën Ibrahimovic

Publikuar

-

Pak ditë më parë përmes një postimi në rrjetet sociale, Zlatan Ibrahimovic njoftoi largimin nga LA Galaxy. 38-vjeçari është në kërkim të një destinacioni të ri, ndërkohë që shumë ekipe nga e gjithë bota janë të interesuara për shërbimet e tij. Ndërkohë ish-trajneri i tij i fundit, Guillermo Barros Schelotto, ka zbuluar Ibra do ta […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Ylli i madh i hedh “benzinë zjarrit”/ Emocionohem më shumë kur luaj për Kombëtaren sesa për Realin

Publikuar

-

Edhe pse nuk u largua gjatë verës së kaluar, situata e Gareth Bale te Reali nuk ka ndonjë ndryshim të madh nga sezoni i kaluar. Uellsiani kalon më shumë kohë i dëmtuar, edhe kur nuk është i dëmtuar, aktivizohet pak nga Zidane, gjithmonë i kritikuar nga tifozët dhe largimi i tij në merkaton e ardhshme […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Formacioni më i mirë deri tani në Serie A, Ronaldo mbetet jashtë

Publikuar

-

Kur kanë kaluar 12 javë nga ky sezon i Serisë A, “Sky Sport” në bashkëpunim me “Opta Paolo” kanë zgjedhur formacionin më të mirë deri tani. Kryesuesit e Juventusit përfaqësohen nga dy lojtarë Szczesny dhe Pjanic, por jo Cristiano Ronaldo. Lazio dhe Interi kanë më shumë lojtarë, nga 3. Milani përfaqësohet vetëm me blerjen e […]

LEXO TE PLOTE