Connect with Us

Ish-shoku bën komentin epik për rekordin e Ronaldos/ Ke shënuar më shumë herë seç kam shkuar në tualet

Premier Liga

Ish-shoku bën komentin epik për rekordin e Ronaldos/ Ke shënuar më shumë herë seç kam shkuar në tualet

Publikuar

-

Pasi shënoi mbrëmë 700 gola në karrierën e tij, Cristiano Ronaldo ka marrë lëvdata të shumta nga shokët e ekipit, kolegë të tjerë, trajnerë, analistë etj.

Por komentin më epik e ka bërë francezi Patrice Evra, me të cilin Ronaldo ka qenë shokë skuadre te Man. United dhe kanë ruajtur marrëdhënie të mira mes tyre që nga ajo kohë.

Në videon e postuar nga Ronaldo në Instagram, Evra komenton “Vëlla ke shënuar më shumë seç kam shkuar unë në tualet këto dy vitet e fundit”.

Komneti i ish-mbrojtësit francez, që u tërhoq nga futbolli pak muaj më parë u bë viral dhe mori pëlqime të shumta. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Arsenali shkatërroi 4-0 “Qymyrxhinjtë”/ Video: Goli i Ozil thyen rekord në Premier League

Publikuar

-

Arsenali ka mposhtur 4-0 Newcastle duke zhvilluar një ndeshje mjaftë të mirë në shtëpi. Goli i tretë ka qenë tepër i veçantë, ai vulosi 100% fitoren dhe u shënua nga Mesut Ozil, i cili kishte mbi 300 ditë që nuk gjente rrjetën. Por kjo nuk është e gjitha, plot 35 prekje janë bërë në aksionin […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Tottenhami fiton në frymën e fundit/ Tërbohet Mourinho

Publikuar

-

Tottenham ka marrë një fitore dramatike me shifrat 2-3 ndaj Aston Villës në transfertë. Ekipi i drejtuar nga Jose Mourinho festoi pikërisht në minutën e fundit të ndeshjes, me Son që ishte heroi i “Gjelave”. Pjesa e parë nisi me protagonist Toby Alderëeireld. Mbrojtësi belg fillimisht shënoi një autogol në minutën e 9-të, ndërsa në […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Man. City u dënua me 2 vite/ Reali i rrëmben yllin e madh, kushton 180 milionë paundë

Publikuar

-

Real Madridi po mendon të plaçkisë te Manchester City pas dënimit që “Qytetarët” morën nga UEFA. Ata nuk do të luajnë në dy edicionet e radhës në Champions Leagues dhe kanë marrë një gjobë të majme. Yjet e ekipit mund të largohen nga Anglia dhe “Los Blancos” duan të rrëmbejnë Raheem Sterling. Sulmuesi është një […]

LEXO TE PLOTE