Connect with Us

Daja e ka ndarë mendjen: Vetëm për 3 pikët ndaj Kukësit

Sport

Daja e ka ndarë mendjen: Vetëm për 3 pikët ndaj Kukësit

Publikuar

-

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, doli ditën e sotme para mediave, në vigjilje të ndeshjes së nesërme ndaj Kukësit.

Daja u shpreh se Kukësi ka individë të rrezikshëm në përbërje, por gjithashtu shprehet se pret vetëm 3 pikët nga një takim i tillë.

“Nuk duhet të mohojmë që kemi përballë një kundërshtar shumë të fortë pasi pretendimet e Kukësit në këto vitet e fundit kanë qenë mjaft të mëdha.

Ka një ekip që duhen vlerësuar dhe individët pasi mund të jenë shumë të rrezikshëm. Ne nuk mendojmë asnjëherë të nisemi për barazim por do të hyjmë në fushë që të neutralizojmë cilësitë e kundërshtarit dhe duke tentuar të marrim maksimumin nga kjo ndeshje” – deklaroi Daja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: