Connect with Us

Kush është ky djali?/ Ribery nuk njeh veten

Seria A

Kush është ky djali?/ Ribery nuk njeh veten

Publikuar

-

Përmes një postimi në Twitter, Franck Ribery është ankuar ndaj lojës së famshme “FIFA 20”. Duke luajtur me dy fëmijet e tij, ai kishte zgjedhur Fiorentinën, por u befasua kur pa veten në versionin virtual në fushën e lojës.

Francezi ka thumbuar EA Sports që ka realizuar video-lojën e famshme duke shtuar “Hey @EASportsFIFA… Kush është ky djali?”, duke parë ndryshimin e madh mes Riberys të vërtetë dhe atij në fushën e lojës.

Nuk është hera e parë që loja e FIFA-s merr kritika për ekzagjerimin që bën me lojtarët përsa i përket pamjes së tyre të jashtme. /CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Zyrtare: Juventusi vazhdon përforcimet, tjetër firmë te bardhezinjtë

Publikuar

-

Pas Leonardo Bonuccit dhe Szczęsnyt, Juventusi ka rinovuar me një tjetër senator. Sot ishte radha e Juan Cudrados t’i hidhte firmën dhe të rinovonte deri në vitin 2022. 31-vjeçari po luan sezonin e tij të 5 te Juventusi dhe konsiderohet si një futbollist i rëndësishëm për skemat e Sarrit, pasi mund të mbulojë më së […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi kryen një transferim të papritur/ E njihni këtë lojtar?

Publikuar

-

Sipas “Sport Mediaset”, Juventus ka gjetur akordin me Lokomotivën e Moskës për transferimin Aleksei Miranchuk. Mesfushori me tipare sulmuese do të transferohet në Torino në verën e vitit 2020. Ai shënoi dy herë ndaj bardhezinjve këtë sezon në grupet e Champions League dhe është pjesë e pandashme e kombëtares ruse. 24-vjeçari mund të luajë edhe […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Dënohet portieri italian, u kap duke bërë seks në tualetin e një lokali (foto)

Publikuar

-

Portieri italian, Matteo Voltolini, është dënuar nga klubi i tij, pasi është filmuar duke bërë seks me një vajzë në tualet në një nga klubet e natës në qytetin e tij. 23-vjeçari luan për skuadrën e Serie C, Reggio Audace, e cila pas publikimit të videos ka vendosur të pezullojë për një javë portierin për […]

LEXO TE PLOTE