Connect with Us

Dalin pamjet e reja, ja si duket nga brenda stadiumi “Arena Kombëtare”

Kombëtare

Dalin pamjet e reja, ja si duket nga brenda stadiumi “Arena Kombëtare”

Publikuar

-

Arena Kombëtare” është drejt përfundimit dhe inagurimi do të bëhet në përballjen ndaj Francës.

Një stadium ndryshe dhe që do të ketë kushtet më modern jo vetëm në Shqipëri, por edhe më gjerë.

Më poshtë mund të shihni edhe pamje nga brenda shtëpisë së re. Për ta nisur që me fushën, tapetin, që me ngjyrën e tij dallon lehtësisht.

Për të vazhduar me pjesën e ulëseve që janë të gjitha në ngjyrën e kuqe.

Së bashku me spektaklin e dritave në një ndeshje që do të zhvillohet në mbrëmje, padyshim që “Arena Kombëtare” do të jetë një luks edhe për vetë Kombëtaren.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: