Connect with Us

Akuza për përdhunim/ Zbulohen analizat e ADN-së, Ronaldo i ka punët pisk

Seria A

Akuza për përdhunim/ Zbulohen analizat e ADN-së, Ronaldo i ka punët pisk

Publikuar

-

Të dhënat e fundit të zbuluara prej e-maileve që kanë rrjedhur nga bërja e analizave të ADN-së kanë nxjerrë detaje të rendësishme sa i përket akuzave për kryerje të marrëdhënieve seksuale pa dëshirë me një modele ndaj Cristiano Ronaldos.

“The Sun” ka publikuar sëfundmi një informacion konfidencial sipas të cilit të dhënat e ADN-së së Ronaldos korrepondojnë me ato të gjetura në trupin e modeles që e akuzon për përdhunim, gjë e cila pritet të rëndojë situatën për sulmuesin juventin.

Gjithashtu britanikja raporton se sulmuesi i Juventusit i ka thënë avokatit të tij se marrëdhënia me modelen ka qënë jo konsensuale dhe ajo thërriste vazhdimisht “Jo”, “Jo”.

Mediat raportojnë se Ronaldo e pagoi 355 mijë euro modelen në momentin kur ajo u ankua fillimisht për këtë ngjarje me qëllim që të ruante konfidencialitetin për rastin në fjalë. /Abcnews.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: