Connect with Us

Partizanit i kthehen tifozët ndaj Skënderbeut, ja sa do kushtojnë biletat e ndeshjes

Sport

Partizanit i kthehen tifozët ndaj Skënderbeut, ja sa do kushtojnë biletat e ndeshjes

Publikuar

-

Partizani do të presë ditën e enjte, Skënderbeun në “Selman Stërmasi”, në ndeshjen e vlefshme për Kategorinë Superiore.

Në këtë sfidë të kuqtë do të kenë mbështetje edhe tifozët, të cilët kanë mundësinë të ndjekin skuadrën e tyre nga shkallët e stadiumit, pas dënimit që Komisioni i Disiplinës kishte dhënë.

Nëpërmjet një njoftimi në rrjetet sociale, klubi i kuq ka publikuar çmimet e biletave, aty ku më e shtrenjta kushton 1000 lekë të reja, ndërsa më e lira 300 lekë të reja.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Po mahnit Slloveninë me golat nga distanca, Çekiçi: Ja sekreti i goditjeve “alla-Pirlo”

Publikuar

-

Nga

Ekzekutimi i një goditjeje dënimi është një specialitet që pak herë ka qenë i shfrytëzueshëm në Kombëtaren shqiptare. Ervin Skela, Adrian Aliaj, Alban Meha dhe Ergys Kaçe janë katër emrat që ndër vite deri më sot kanë lënë gjurmë me gola të bukurshënuar nga distanca. Së fundmi, një yll i ri nga Kombëtaret e moshave […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtarja U19 turpërohet keq nga Greqia

Publikuar

-

Nga

Kombëtarja U-19 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede, ka regjistruar një humbje turpëruese, ndaj Greqisë U-19, në sfidën e zhvilluar në Belgjikë, teksa u mposht me rezultatin e thellë 5-1. Kjo përballje ishte e vlefshme për Grupin 4 eliminator. Kuqezinjtë vinin në këtë turne me synime të qarta, teksa kërkonin kualifikimin, por kjo disfatë, duke […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Ibra i jep fund zyrtarisht aventurës në Amerikë, e mbyll me një batutë brilante

Publikuar

-

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic, është larguar nga skuadra e LA Galaxy. Gjiganti njihet për karizmën e tij dhe ka shfrytëzuar rrjetet e tij sociale për të “goditur” për herë të fundit, gjë që e ka bërë shpesh gjatë kohës së tij në Amerikën e largët. Në një postim në Instagram, Ibra konfirmoi se është larguar […]

LEXO TE PLOTE