Connect with Us

Shfryn Tefik Osmani: Gazetarët u marrin lek lojtarëve, Tiranës i kanë vjedhur edhe pianon

Sport

Shfryn Tefik Osmani: Gazetarët u marrin lek lojtarëve, Tiranës i kanë vjedhur edhe pianon

Publikuar

-

Mbrojtësi i Tiranës, Tefik Osmani, ka shpërthyer pas humbjes së bardhebluve ndaj Bylis, me anë të një statusi në ‘Instagram”.

Ai ka akuzuar se Tiranës i kanë vjedhur edhe pianot, gjithashtu ka disa gazetarë që i marrin lojtarëve si menaxherë. Osmani nuk është përmbajtur aspak dhe nëpërmjet rrjeteve sociale ka akuzuar gazetarët.

Në nisjen e këtij shkrimi, ai ka kërkuar falje tifozëve të Tiranës.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Reja i zhgënjyer: Ja çfarë nuk më pëlqeu sonte te ekipi

Publikuar

-

Nga

Edi Reja, trajneri i Kombëtares, ka folur për mikrofonin e “Supersport”, pas ndeshjes duke thënë: Barazimi ndaj Andorrës? “Nuk mund të jemi të kënaqur me këtë ndeshje që kemi bërë. Nuk më pëlqeu qëndrimi i disa lojtëreve në fushë, nuk më pëlqeu loja, por as rezultati”. Golat e pësuar? “Sot u treguam mëndjelehtë, na vuri në vështirësi […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Balaj: E pabesueshme të të shënojë Andorra dy gola

Publikuar

-

Nga

Bekim Balaj, sulmuesi i Kombëtares, ka folur për mikrofonin e “Supersport”, dhe është shprehur shumë i zhgënjyer për barazimin ndaj Andorrës, ku sipas tij duhet të ishte bërë më shumë. “Sigurisht që mund të bënim shumë më tepër. Nuk duhej ky barazim në shtëpi. Ndeshja nisi mirë, shënuam shpëjt. Por të vjen keq që morëm […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Eliminatore Euro 2020: Anglia dhe Portugalia shpartallojnë kundërshtarët, Franca fiton me përmbysje

Publikuar

-

Portugalia ka shpartalluar Lituaninë me rezultatin tenistik 6-0 në Estadio Algarve të Faro/Loule. Kampionët në fuqi të Europës kanë shfaqur një formë fantastike në shtëpi duke hedhur një tjetër hap të rëndësishëm për kualifikimin. Megjithatë, lufta me Serbinë do të jetë e fortë teksa edhe ballkanasit e kanë fituar sfidën e tyre ndaj Luksemburgun me […]

LEXO TE PLOTE