Connect with Us

Belgu e thotë troç/ Pa jetë nate, disko dhe alkool nuk do të isha vetvetja

Seria A

Belgu e thotë troç/ Pa jetë nate, disko dhe alkool nuk do të isha vetvetja

Publikuar

-

Në një intervistë të fundit për “Gazzetta dello Sport”, Radja Naingolan ka folur për largimin nga Interi, sëmundjen e gruas dhe veset e tij.

“Unë nuk jam nga ata lojtarë, që e puthin fanellën e skuadrës ku sapo kanë arritur, tek Interi më vërshëllyen që në fillim për këtë gjë”.

Për të disatën herë, belgu tregon që zgjodhi Cagliarin për shkak të gruas së tij, e cila po lufton me kancerin.

“U ktheva atje edhe për atë. Claudia ka lindur aty, ka familjen dhe miqtë. Në Cagliari është më e lehtë që ta luftojë sëmundjen”.

“Ninxha” ka folur dhe veset e tij jashtë fushës se coljës, për të cilat jo pak herë ka qenë i kritikuar dhe sulmuar sidomos nga mediat.

“Jetë nate, disko, alkool? Nëse dua, mund të heq dorë nga gjithçka. Por, nuk do të isha vetvetja pastaj…”, tregoi belgu. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Seria A

Interi prish planet e Milanit, kërkon t’i rrëmbejë objektivin e madh të merkatos

Publikuar

-

E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic është enigma e madhe e kësaj merkatoje janari. Sulmuesi suedez do të largohet nga Los Angeles Galaxy në fund të muajit dhjetor, për të qënë i lirë për të zgjedhur skuadrën e tij të re. Shumë ekipe janë futur në lojë, me Milanin që duket më e avantazhuar. Por, për […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Ish-ylli i Milanit zbulon prapaskenën/ “Më shitën te PSG përpara se të ma thonin, unë isha në det”

Publikuar

-

Në një intervistë të fundit, Zlatan Ibrahimovic ka folur për shuëm gjëra, por edhe për transferimin e bujshëm në vitin 2012 nga Milani te PSG-ja. Suedezi e thënë dhe hërë të tjera se ai nuk donte të largohej nga kuqezinjtë, por ishin ata që vendosnin të shisnin. “Isha në det dhe po pushoja… Shoh celularin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Ibrahimovic tallet keq me Ronaldon/ Deklarata e suedezit po bën xhiron e botës

Publikuar

-

Zlatan Ibrahimovic ka thumbuar përsëri Cristiano Ronaldon. Suedezi nuk i ka kursyer thumbat ndaj portugezit dhe beson se ka vetëm një Ronaldo në historinë e futbollit, këtu e ka fjalën për Fenomenin brazilian. “Do ta gjej Ronaldon e vërtetë në Itali? Jo, historia e futbollit njeh vetëm një Ronaldo, dhe ai është braziliani”, tha Ibrahimovic. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Ibra lëshon perlën e radhës/ Prita 4 vjet për të bërë për spital të “çmendurin” e Interit

Publikuar

-

Një nga pjesët më interesante të intervistës së dhënë nga Zlatan Ibrahimovic për revistën GQ është ajo ku flet për një ndërhyrje të rëndë ndaj Marco Materazzit, të cilën suedezi e pranon se e kishte bërë me qëllim. “Në një derbi të Italisë, Juventus-Inter të vitit 2006 (Zlatan atëherë ishte pjesë e bardhezinjve), m’u desh […]

LEXO TE PLOTE