Connect with Us

Xhaka i hedh benzinë zjarrit/ Acaron tifozët me veprimin e fundit

Premier Liga

Xhaka i hedh benzinë zjarrit/ Acaron tifozët me veprimin e fundit

Publikuar

-

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, ka reaguar pas incidentit me tifozët në ndeshjen ndaj Crystal Palace. Ai ka ndryshuar foton e profilit në Instagram duke larguar nga profili një pozë të tij me fanellën e shiritin e kapitenit të Arsenalit dhe ka vendosur një foto si kapiten i Zvicrës.

Krisja mes tij dhe tifozëve tashmë është evidente dhe përfundimtare. Kapiteni i Arsenalit reagoi keq në sfidën ndaj Crystal Palace, pasi ishte i tejngopur me kritikat e shumta drejt tij.
Merkatoja e janarit është afër dhe Xhaka mund të kërkojë një largim nga Anglia. Ai nuk është aspak i lumtur me “Topçinjtë” dhe sjellja e tij i ka vendosur kapak gjithçkaje.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin

Publikuar

-

Nga

Pavarësisht rënies në formën e tij, portieri i Mançester Junajtid David De Gea këmbëngul se dëshiron të vazhdojë të luajë me “Djajtë e Kuq”. Vitin e ardhshëm, gardiani spanjoll bën plot 10 vite që kur mbërriti në Mançester nga Atletiko Madridi. Megjithëse gjatë kësaj periudhe kanë qarkulluar shumë lajme se drejtuesit e Mançesterit po mendojnë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio

Publikuar

-

Nga

Chelsea është duke bërë përpjekje për transferimin e një portieri për ta zëvendësuar spanjollin Kepa Arrizabalaga. Shumë portierë janë në listën e klubit londinez, por vetëm njëri nga ta do të transferohet në Stamford Bridge. Megjithatë, dy gjermanët  janë primarë, por që të dy janë thuajse të paarritshëm. Chelsea ka kthyer sytë tek portierë të […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm

Publikuar

-

Nga

‘Reds’ janë gati për lëvizjen e madhe. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka folur me babën e Kylian Mbappe, duke shfaqur interesimin e tij për ylllin e PSG. Klopp i ka bërë të ditur prindit të lojtarit se Liverpool janë të interesuar për shërbimet e Mbappe. ‘Le10Sport’ konsideron se ‘Reds’ po përdorin këtë si taktikë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: