Connect with Us

Liverpool-Arsenal/ Shkodran Mustafi lë nam, dërgon topin në rrjetën e tij

Premier Liga

Liverpool-Arsenal/ Shkodran Mustafi lë nam, dërgon topin në rrjetën e tij

Publikuar

-

Në “Anfield”, Liverpooli dhe Arsenali po përballen për një biletë për në çerekfinalen e EFL Cup apo ndryshe Carabao Cup.

Vendasit kaluan në avantazh pas 5 minutave lojë, pas një aksioni në kundërsulm, ylli i Liverpoolit detyron Shkodran Mustafin të dërgojë topin ën rrjetën e tij.

https://twitter.com/i/status/1189628341944369152

Në minutën e 19′, “Topçinjtë” barazuan shifrat me Lucas Torreira. /CNA.al

https://twitter.com/i/status/1189631514839044097

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Botërori i Klubeve: Liverpooli zbulon rivalin e gjysmëfinales

Publikuar

-

Liverpooli dhe Flamengo më në fund dinë emrat e skuadrave me të cilat do të përballen në gjysmëfinalet e Botërorit të Klubeve ku ata do të bëhen pjesë duke filluar nga mesjava e ardhshme. Sot janë zhvilluar çerekfinalet e turneut që kanë nxjerrë emrat e ekipeve të cilat do të luajnë kundër gjigantëve të futbollit […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Klopp nuk i feston më golat e Liverpoolit/ Arsyeja? Do mbeteni të befasuar

Publikuar

-

Jurgen Klopp ka vendosur të mos i festojë më golat e shënuar nga Liverpooli. Këtë vendim trajneri gjerman e ka marrë për shkak të aplikimit të VAR, e cila shpeshherë i bënë lojtarët dhe trajnerët të festojnë golin para kohe. E njëjta gjë ndodhi edhe sot me Klopp, i cili nisi të festonte golin e […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Chelsea turpërohet në shtëpi, “Dhelprat” ulen me këmbë në tokë

Publikuar

-

Chelsea është mundur 0-1 ndaj Bournemouth në “Stamford Bridge” për javën e 17-të të Premier League. Një rezultat tepër zhgënjyes për djemtë e Lampard, që vinin nga një tjetër humbje një javë më parë 3-1 ndaj Everton. Goli i vetëm për miqtë u shënua 5 minuta para fundit nga Gosling. Surpriza e këtij sezoni, Leicester, […]

LEXO TE PLOTE