Connect with Us

Absurde/ Nuk do e besoni ç’po ndodh me biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë

Kombëtare

Absurde/ Nuk do e besoni ç’po ndodh me biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë

Publikuar

-

“Arena Kombëtare” është gati dhe të gjithë mezi presin kalimin e ditëve, për të parë stadiumin e bukur dhe shtëpinë e re të Kombëtares. Padyshim që mbetet një luks për futbollin shqiptar, ndërtimi i një arenë të tillë, por duke parë edhe sesa dashamirës janë shqiptarët ndaj futbollit, padyshim që mbetet e merituar.

Por në çfarë pike jemi me shitjen e biletave ndaj Francës? Kështu, fillimisht për të blerë një biletë kundër “gjelave”, duhet të merrje edhe atë kundër Andorrës, që kuqezinjtë do të zhvillojnë pak ditë më para.

“Sport Ekspres” ju njofton edhe me disa ndryshime të bëra në këtë aspekt. Fillimisht jemi interesuar pranë dyqanit “Makron” atje ku na është thënë se biletat janë blerë edhe të ndara me njëra-tjetrën. Më pas në saj të burimeve tona të sigurta, pikërisht këto bileta që mund të blihen të veçanta nga njëra-tjetra, janë për sektorin që do të qendrojnë pas porte.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: