Connect with Us

Nga burgu në drejtimin e kombëtares, Armir Grima publikon listën

Kombëtare

Nga burgu në drejtimin e kombëtares, Armir Grima publikon listën

Publikuar

-

13 muaj më parë, trajneri i Kombëtares së femrave, Armir Grima u arrestua nga policia. Emri i tij u lidh me grupin kriminal “Bajrat”, të cilët operonin në Shkodër dhe jo vetëm, ndërkohë që shkodrani fitoi së fundmi lirinë, duke u shpallur i pafajshëm.

45-vjeçari u rikthye sërish në stolin e Kombëtares së femrave, teksa bëri publike ditën e sotme listën e futbollisteve të grumbullura për sfidën e 8 nëntorit ndaj Skocisë, që do të zhvillohet në “Elbasan Arena”. Për sa i përket listës, bie në sy prezenca e 8 futbollistëve nga skuadra e Vllaznisë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: