Connect with Us

Messi tregohet egoist i madh dhe nuk i beson shokut të skuadrës / Ja momenti që po bën xhiron e botës

La Liga

Messi tregohet egoist i madh dhe nuk i beson shokut të skuadrës / Ja momenti që po bën xhiron e botës

Publikuar

-

Barcelona ngeci mbrëmë në shtëpi në një barazim zhgënjyes 0-0 ndaj Slavia Prague. Përveç rezultatit, ajo që mërzit më shumë tifozët është mungesa e bashkëpunimit mes Messit dhe Griezmann dhe kjo nuk është hera e parë që kjo gjë ndodh mes tyre. Messi nuk ka qenë shumë entuziast që nga fillimi për transferimin e kampionit të botës, gjë kjo që duket edhe në fushën e lojës.

https://www.youtube.com/watch?v=z90HVLmReXQ

Në një moment kyç të ndeshjes, Messi nuk pasoi te Griezmann por vendosi ta vazhdonte vetë aksionin, duke u treguar egoist. Tifozët ne rrjetet sociale komentojnë me të drejtë, se në rast se Suarez do të ishte në vendin e Griezmann, Messi do të kishte vepruar ndryshe. /CNA.al


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur

Publikuar

-

Nga

Nëse Bundesliga po bëhet gati të kthehet në fushë, e Seria A shpreson që shumë shpejt të ketë dritën e gjelbër, në Spanjë nuk janë edhe aq të sigurt se mund të luajnë këtë sezon. Ministri i Shëndetësisë, Salvador Ijia, ka shpjeguar se nuk mund të shprehet për momentin rreth kësaj teme, pasi futbolli nuk […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës

Publikuar

-

Nga

Adhuruesit e vjetër të Barcelonës ende vazhdojnë ta kujtojnë me mall brazilianin Ronaldo. Legjenda braziliane qëndroi vetëm një vit në Camp Nou, kur Barcelona e transferoi në vitin 1996 nga PSV Eindhoven për 15 milionë euro. Por në vitin e tij të vetëm në kataluni, Ronaldo shkëlqeu duke treguar se është një nga sulmuesit më […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

La Liga pa tifozë deri në vitin 2021

Publikuar

-

Nga

Në pjesën më të madhe të Evropës skuadrat kanë filluar apo po mendojnë të rinisin stërvitjet, për t’u rikthyer në fushë dhe vazhdojnë pjesën e mbetur të sezonit. UEFA ka mbështetur idenë e rikthimit të futbollit, duke u kërkuar federatave që të përfundojnë sezonin të paktën deri në fund të korrikut, dhe muaji gusht të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: