Connect with Us

Bernard Berishës nuk i ndahet shpirti nga Skënderbeu, ja çfarë ka bërë ish-sulmuesi bardhekuq

Sport

Bernard Berishës nuk i ndahet shpirti nga Skënderbeu, ja çfarë ka bërë ish-sulmuesi bardhekuq

Publikuar

-

Ish-sulmuesi i Skenderbeut, Bernard Berisha ka reaguar nga Rusia për situatën e vështirë që po kalon skuadra korcare.

Mesfushori që shkëlqeu me bardhekuqte, ka mbështetur ish-ekipin e tij dhe presidentin Ardian Takaj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, shtatshkurtri shfaqet në një foto me kreun e klubit bardhekuq gjatë kohës kur ishte pjesë e skuadrës.

Emocionon me fjalët e tij teksa shkruan: “Të tjerët le të flasin. Historia tregon të vërtetën. Skënderbeu kampion”, përfundon ai.

Kujtojmë që Berisha ishte pjesë e Skënderbeut në sezonet 2014-2016 duke qenë një nga titullarët kryesorë të ekipit korçar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Zbulohet debati, futbollistët e Barçës kapen keq mes tyre

Publikuar

-

Situata te Barcelona nuk është aspak e qetë. Mediet spanjolle kanë zbuluar se pas përfundimit të pjesës së parë ndaj Valencias ka patur një bisedim të zjarrtë mes lojtarëve. Ata e kanë kuptuar se skuadra e tyre nuk po shkonte mirë dhe kanë patur kritika ndaj njëri-tjetrit. Një nga lojtarët ka folur ashpër, pavarësisht se […]

LEXO TE PLOTE

Sport

E mbani mend Demten e Skënderbeut? Nuk do e besoni ku ka firmosur sot

Publikuar

-

Nga

Benejam Demte njihet nga të gjithë në futbollin shqiptar, për atë që ai tregoi me Skënderbeun në kompeticionet europiane Mesfushori nga Etiopia, luajti nga viti 2017 deri në 2019 me bardhekuqtë, me të cilët tregoi paraqitje shumë të mira. Para një viti lojtari u larua nga Skënderbeu për të kaluar te suedezët e Sirianska. Megjithatë […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Video: Martinez shkund rrjetën, “gjyshi” i ri i zikaltërve direkt protagonist

Publikuar

-

Interi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Cagliarit në minutën e 29′. Ekipi vendas shënoi me të zakonshmin Lautaro Martinez që mori një asist përfekt nga Ashley Young. Argjentinasi goditi fort me kokë dhe përshëndeti rrjetën. Kujtojmë se 35-vjeçari Young vetem këtë javë u zyrtarizua si lojtar i Interit dhe bëhet protagonist që në ndeshjen e parë.

LEXO TE PLOTE