Connect with Us

Do të jetë komisioner në zgjedhjet e të dielës/ Lojtari njohur braktis ekipin e madh spanjoll

La Liga

Do të jetë komisioner në zgjedhjet e të dielës/ Lojtari njohur braktis ekipin e madh spanjoll

Publikuar

-

Nëse jemi mësuar të shohim shpesh herë se futbollistët mungojnë për shkak dëmtim3esh ose shkaqesh familjare apo të tjera gjëra të kësaj natyre, ndryshe ka ndodhur këtë radhë në Spanjë te Levante. Portieri Aitor Fernandez nuk do të jetë pjesë e skuadrës për transfertën ndaj Atletik Bilbaos në fundjavë.

Ai punon si vëzhgues në komisionin e zgjedhjeve në Spanjë dhe në fundjavë do të ketë zgjedhje. Portieri është zgjedhur pikërisht si një nga vëzhguesit duke u bërë kështu një mungesë e rëndësishme e skuadrës spanjolle. Klubi i Levantes ka kërkuar leje nga Komisioni i Zgjedhjeve që të emërohet dikush tjetër në vend të portierit por kjo kërkesë është hedhur poshtë.

Ndërkohë, pritet që sot të ketë një tjetër kërkesë për të ndryshuar diçka por duket e vështirë. Si për ironi të fatit, Levante nuk e ka as portierin e dytë sepse është i dëmtuar dhe me shumë gjasa do të jetë portieri i tretë titullar në transfertën ndaj Bilbaos.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

La Liga

Messi shkruan historinë/ Barcelona bën manita dhe kap vendin e parë

Publikuar

-

Barcelona bëri detyrën në sfidën përballë Mallorcës në “Camp Nou”, teksa fitoi me rezultatin e thellë 5-2, në një takim ku Lionel Messi frestoi me një tripletë Topin e Artë të gjashtë në karrierë, që mori pak ditë më parë në Paris. Katalanët zgjidhën gjithçka që në pjesën e parë, kur arritën të shënojnë 4 […]

LEXO TE PLOTE
" "

La Liga

Barça-Mallorca: 5 gola në pjesën e parë/ Messi nuk është normal

Publikuar

-

Barcelona është duke turpëruar Mallorcan në “Camp Nou” për javën e 16-të të La Ligës. Pjesa e parë është mbyllur 4-1 për katalanasit. An assist by Ter Stegen and what a cool finish by Griezmann ..!! Ter Stegen has 2 assists this season. More than Hazard…!! pic.twitter.com/mzFOI2bQ6C — BarcaFreak (@BarcasBoY) December 7, 2019 Griezmann hapi […]

LEXO TE PLOTE
" "

La Liga

Barça mbyll gjithçka brenda 10 minutash me Griezmann dhe Messin/ Ter Stegen nuk është normal me këtë asist

Publikuar

-

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Mallorca në “Camp Nou”, duke vuolusr kështu fatin e ndeshjes që në 16 minutat e para. Në minutën e 7′ hapi serinë e golave Antoinë Griezmann, francezi shënoi pas një topi të gjatë të marrë nga Ter Stegen. Portieri gjerman tregon edhe njëherë tjetër që jo më […]

LEXO TE PLOTE
" "

La Liga

Ngjarje e rëndë në Francë/ Goditet me një objekt misterioz ish-portieri i Realit

Publikuar

-

PSG-ja fitoi në transfertë 1-3 ndaj Montepellier për javën e 17-të të Ligue 1. Parisienët përmbysën disavantazhin me 3 gola në 6 minuta, por një episod i rëndë ka ndodhur me Keylor Navas. Ish-portieri i Realit u godit nga tifozët vendas me një objekt misterioz dhe ndeshja u ndërpre ëpr disa momente. Pasi mori mjekimin […]

LEXO TE PLOTE