Connect with Us

Lum Kosova që e ka/ Vedat Muriqi nuk i ndahet golit (video)

Sport

Lum Kosova që e ka/ Vedat Muriqi nuk i ndahet golit (video)

Publikuar

-

Vedat Muriqi nuk di të ndalet. Sulmuesi i Dardanëve ka shënuar për Fenerbahcën në ndeshjen që po luhet aktualisht ndaj Kasimpasa, vetëm pas 6 minutash lojë.

Muriqi u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë. Ky është goli i gjashtë i Muriqit me Fenerbahcen për këtë sezon në 11 ndeshje në Superligën turke. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Viola Spiro merr vendimin drastik: Mjaft fotot me bikini, ja si dua të vishem tani e tutje

Publikuar

-

Nga

Moderatorja sportive Viola Spiro ka befasur me vendimin që tregoi se ka marrë për të mos postuar më asnjë foto të saj me bikini, apo që e tregon si një vajzë seksi, pasi nuk i pëlqejnë të dëgjojë më këto epitete. E ftuar sot në “Wake Up”, Viola Spiro tregoi se ka vendosur që të […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

E çuditshme/ UEFA “detyron” Milanin t’i japë yllin e madh Interit

Publikuar

-

Interi po vazhdon të punojë me merkaton e janarit në Itali, teksa mbetet ende në pritje të një përgjigje nga Giroud dhe Eriksen. Por sipas asaj që raportojnë mediat italiane, një tjetër pistë hapet për këtë skuadër. Këtë herë për të gjetur një lojtajr që ndodhet shumë afër tyre, në Milano. Bëhet fjalë për Calhanoglu, […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Zbulohet kontrata që Irani i ka ofruar Xhani De Biazit

Publikuar

-

Nga

Xhani De Biazi shumë shpejt mund të jetë në krye të një ekipi kombëtar. Së fundmi, ish-trajneri i Kombëtares ka marrë një propozim konkret dhe ka në duar një ofertë për të cilën ka pak kohë që të mendohet dhe të vendosë. Nga ajo që bëhet me dije në mediat italiane, ish-trajneri i Kombëtares shqiptare […]

LEXO TE PLOTE