Connect with Us

Video/ Ish-ylli i Barcelonës dhe Milanit shtang tifozët me këtë gol

Premier Liga

Video/ Ish-ylli i Barcelonës dhe Milanit shtang tifozët me këtë gol

Publikuar

-

Ndeshja e parë e javës së 12 në Premier League është ajo mes Norwich dhe Watford, e cila po luhet në këto momente. Rezultati është 0-1 për miqtë, pas golit të shënuar nga Gerard Deulofeu në minutën e dytë.

Ish-ylli i Barcelonës dhe Milanit mori një top nga mesi i fushës, kaloi të gjithë kundërshtarët dhe më pas dërgoi topin në rrjetë duke shtangur tifozët vendas.

Një gol vërtetë shumë i bukur nga 25-vjeçari spanjoll, që po tregon një formë të mirë personale këtë sezon te Watford, edhe pse ekipi i tij renditet në vendi e 18. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin

Publikuar

-

Nga

Pavarësisht rënies në formën e tij, portieri i Mançester Junajtid David De Gea këmbëngul se dëshiron të vazhdojë të luajë me “Djajtë e Kuq”. Vitin e ardhshëm, gardiani spanjoll bën plot 10 vite që kur mbërriti në Mançester nga Atletiko Madridi. Megjithëse gjatë kësaj periudhe kanë qarkulluar shumë lajme se drejtuesit e Mançesterit po mendojnë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio

Publikuar

-

Nga

Chelsea është duke bërë përpjekje për transferimin e një portieri për ta zëvendësuar spanjollin Kepa Arrizabalaga. Shumë portierë janë në listën e klubit londinez, por vetëm njëri nga ta do të transferohet në Stamford Bridge. Megjithatë, dy gjermanët  janë primarë, por që të dy janë thuajse të paarritshëm. Chelsea ka kthyer sytë tek portierë të […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm

Publikuar

-

Nga

‘Reds’ janë gati për lëvizjen e madhe. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka folur me babën e Kylian Mbappe, duke shfaqur interesimin e tij për ylllin e PSG. Klopp i ka bërë të ditur prindit të lojtarit se Liverpool janë të interesuar për shërbimet e Mbappe. ‘Le10Sport’ konsideron se ‘Reds’ po përdorin këtë si taktikë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: