Connect with Us

Surpriza e Rejës/ I dërgon ftesë në momentet e fundit super talentit shqiptar

Kombëtare

Surpriza e Rejës/ I dërgon ftesë në momentet e fundit super talentit shqiptar

Publikuar

-

Teksa na mbeten edhe pak orë nga publikimi i listës së Shqipërisë për dy ndeshjet e ardhshme, kundër Andorrës dhe Francës, ka ndryshime të minutës së fundit. Pas thirrjes së Myrto Uzunit, konfirmohet edhe një lëvizje e re për Taulant Seferin.

Ky i fundit ishte në listën e pritjes të Kombëtares dhe do të qëndronte në Zvicër gjatë kësaj periudhe. Por sipas asaj që mëson “Sport Ekspres” nga familjarët e Taulant Seferit, një mesazh ka mbërritur gjatë orëve të fundit për t’i komunikuar lojtarit se duhej të nisej për Tiranë pasi do të grumbullohej nga Reja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: