Connect with Us

Video: Man. United “flakë” sot, 2 gola në 120 sekonda

Premier Liga

Video: Man. United “flakë” sot, 2 gola në 120 sekonda

Publikuar

-

Manchester United është duke fituar 2-0 ndaj Brighton në “Old Trafford” për javën e 12-të të Premier League.

Ishte Andreas Pereira që zhbllokoi takimin në minutën e 17′, i ndihmuar edhe nga devijimi i një lojtari të miqve.

Dy minuta më vonë, “Djajtë” dyfishojnë rezultatin me talentin Scott McTominay. Aktualisht është minuta e 40′ dhe rezultati mbetet po 2-0. /CNA.al


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Theu rregullat e karantinës, Mourinho i surprizon të gjithë me veprimin e fundit

Publikuar

-

Nga

Jose Mourinho ka kërkuar falje pasi u kap duke thyer rregullat e kufizikimit të coronavirusit për të stërvitur tre yje të Tottenhamit në një park në Londër. Fotografitë u shfaqën për të treguar trajnerin e Spurs duke bërë stërvitje me lojtarët e tij në Hadley Common në Londrën Veriore. I riu Ryan Sessegnon dhe mbrojtësi […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Klopp: Blerja ime më e mirë te Liverpuli më ka kushtuar… 0 euro

Publikuar

-

Nga

Jyrgen Klop ka bërë disa goditje të forta në merkato që kur është ulur në stolin e Liverpulit, në vitin 2015. Sadio Mane, një futbollist të cilin ai e kërkoi që te Borusia e Dortmundit, konsiderohej një bast i rrezikshëm pasi iu paguan 30 milionë paund Sauthemptonit. Por sot ai kushton katër apo pesë herë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Skandali/ Lojtarët e Tottenham dhe Mourinho thyejnë rregullat coronavirusit

Publikuar

-

Nga

Tottenham Hotspur është përpjekur të forcojë rëndësinë e distancës sociale pasi u shfaqën pamjet e Jose Mourinho dhe disa prej lojtarëve të tij që po kalojnë seanca trajnimi që duket se shkelin masat aktuale të coronavirusit. Mbrojtësit Davinson Sanchez dhe Ryan Sessegnon u fotografuan duke vrapuar krah për krah me njëri tjetrin të martën dhe […]

LEXO TE PLOTE