Connect with Us

7 mijë euro për t’u larguar te një televizion tjetër? Hygerta vihet në siklet gjatë intervistës

Kombëtare

7 mijë euro për t’u larguar te një televizion tjetër? Hygerta vihet në siklet gjatë intervistës

Publikuar

-

Prej tetë vitesh, moderatorja Hygerta Sako, i ka dhënë fund martesës, dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën. Por sa i përketë jetës private, ka qenë dhe vazhdon të jetë shumë e rezervuar.

E pyetur së fundmi emisionin “Glamour Zone”, ne rtv ora, nëse është në një lidhje, Hygerta u vu në siklet dhe nisi të qeshte.

Ky reagim, u mor nga ana e moderatores Ester Bylyku, si një konfirmim për lidhjen e saj të fshehtë, e ndërsa Hygerta për asnjë moment nuk kundershtoi.

Aktualisht je në një lidhje?

Ai speci shumë djegës ëë? Ndërrojmë temë më mirë?

Kjo tregon që…

Kjo tregon që kam frikë nga speci.

Në një moment të intervistës, Hygerta Sako u pyet edhe për pagën që merr dhe a do të lëvizte nga RTSH, dhe ja si ishte reagimi i moderatores sportive.

Ndihem shumë mirë te RTSH, e vetmja arsye llogjikisht do ishte një pagë më e mirë apo kushte më të mira por që unë asnjëherë nuk kam qenë e dhënë pas parave, e gjithmonë kam pasur pjesën profesionale. Plus që nuk paguhem keq në RTSH“.

Po të të marrë një tv tjetër për 7 mijë euro?

Jo

Mos paguhet më shumë se kaq?

Jo mos na co deri këtu, plus që është edhe mënyra si e bën ditën dhe për momentin nuk kam asnjë arsye për tu larguar nga RTSH, por kurrë mos thuaj kurrë.

E pyetur për ngacmimet, nëse kanë qenë më të shpeshta pasi u shpall Miss Shqipëria, apo tani, Hygerta u shpreh:

Ngacmimet nuk kanë munguar asnjëherë por vitet e fundit ndoshta edhe unë kam filluar të dukem pak më shumë se në momentin që ti bën një jetë shumë të tërhequr s’kanë edhe ku të ngacmojnë, kur je aktive kanë më shumë mundësi për të qenë afër teje. Ndoshta edhe bukuria pak më e pjekur, kshq them vitet e fundit më kanë ngacmuar më shumë“.

Propozimi më i bukur apo romantik?

S’kam marrë asnjë propozim romantik.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: