Connect with Us

Skandali i FSHF-së, nuk i çon ftesë legjendës së komentimit në futbollin shqiptar

Kombëtare

Skandali i FSHF-së, nuk i çon ftesë legjendës së komentimit në futbollin shqiptar

Publikuar

-

FSHF kishte menduar të ftonte shumë personazhe mbrëmjen e sotme në inaugurimin e “Air Albania Stadium”, por mesa duket një biletë e ka harruar për gazetarin dhe komentatorin, Kosta Grillo.

Në një reagim në “Facebook”, Grillo shpreh indinjatën e tij për një mungesë ftesë.

“Miqtë e mi, meqenëse kam komentuar më tepër se cilido komentator kombëtaren, e prisja një ftesë. Qorrat e FSHF e fshinë emrin tim” – shkruan Grillo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Nuk ka më dyshime, De Biazi do të jetë trajneri i ri i …

Publikuar

-

Nga

De Biazi do të jetë trajneri i ri i Iranit dhe tani nuk ka më dyshime. Marrëveshja është thuajse e kryer, por mungon vetëm zyrtarizimi. Nisur nga eksperiencat e kaluara, trajneri italian ngurron për ta quajtur fakt të kryer këtë aventurë të re, por nuk fshihet për të treguar të vërtetën. Në një intervistë për […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Gati për debutimin në stadiumin “Johan Cruyff”, Manaj del në stërvitje me Barcelonën

Publikuar

-

Nga

Rei Manaj është gati të debutojë me fanellën e një pre klubeve më të mirë në botë, Barcelonës. Lushnjari ka bërë një hap të madh në karrierën e tij, duke u bashkuar me ekipin e dytë të klubit katalanas. 22-vjeçari u pikas nga drejtuesit e gjigantëve spanjoll te klubi i Albasetes, ku arriti të jetë […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Talenti shqiptar te Juventusi, menaxheri zbulon të vërtetën

Publikuar

-

Nga

Xhakomo Vrioni është emri që mund të bashkohet me klubin e Juventusit në këtë merkato janari. Sigurisht, nuk bëhet fjalë për ekipin e parë, por për skuadrën e U 23 të bardhezinjve. Një transferim i cili mbart shumë prestigj për emrin e klubit që bëhet fjalë, ndërsa nëse rezultatet nga ana e sulmuesit janë pozitive, […]

LEXO TE PLOTE