Connect with Us

Ibrahimovic te Milan? Ndodh takimi i shumëpritur

Seria A

Ibrahimovic te Milan? Ndodh takimi i shumëpritur

Publikuar

-

Pasi i dha fund aventurës tek LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic është në kërkim të ekipit të ri dhe destinacioni më i përfolur deri tani është Milani. Suedezi nuk e ka fshehur kurrë simpatinë për ish-ekipin e tij dhe në anën tjetër Milani e sheh 38-vjeçarin si një altërnativë të mirë për repartin e sulmit, i cili po çalon shumë këtë sezon.

“Gianlucadimarzio” raporton se sot është është mbajtur takimi i parë mes palëve, Mino Raiola, agjenti i Ibrahimovic, ka takuar drejtuesit e Milaitn, për të parë mundësitë e kthimit të suedezit te kuqezinjtë.

Ende nuk ka një vendim apo qëndrim zyrtar nga të dy palët, bisedimet ende vazhdojnë dhe ditët në vijim pritet të mësohet më shumë për këtë çështje. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: