Connect with Us

Tmerrohet ylli i Serisë A, tentojnë ta rrëmbejnë në Beograd/ Shpëton për mrekulli

Seria A

Tmerrohet ylli i Serisë A, tentojnë ta rrëmbejnë në Beograd/ Shpëton për mrekulli

Publikuar

-

Aleksa Terzic ka kaluar një natë të frikshme. Mbrojtësi i Fiorentinës ndodhej në Beograd për të luajtur ndeshjen e Serbisë U21 kundër moshatarëve të Rusisë. Dy grabitës kishin përgatitur një plan perfekt. Makina e tyre ka goditur makinën e 20-vjeçarit.

Ky i fundit ka dalë jashtë për të kontrolluar dëmet, teksa dy keqbërësit kanë tentuar ta fusin futbollistin në bagazh të makinës. Mediat italiane raportojnë se Terzic ia ka dalë të arratiset pas një përleshje momentale, ndërsa dy personat i kanë marrë makinën BMW dhe janë larguar.

Ngjarja e frikshme ka ndodhur në Beograd. Futbollisti i ekipit viola ka lajmëruar menjëherë policinë, që ia ka dalë të identifikojë dhe arrestojë dy personat e përfshirë në këtë ngjarje. /abcnews.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: