Connect with Us

Dalin në shitje, ja sa kushton bileta për ndeshjen Skënderbeu-Tirana

Sport

Dalin në shitje, ja sa kushton bileta për ndeshjen Skënderbeu-Tirana

Publikuar

-

Të shtunën në orën 16:30, në Korçë do të luhet ndeshja e rëndësishme e javës së 13-të, mes Skënderbeut dhe Tiranës.

Skuadra e Ilir Djës do të vazhdojë me fitoret, pas asaj të arritur kundër Bylisit, përpara ndërprerjes së kampionatin për shkak të kombëtareve.

Tirana nga ana tjetër kërkon të rikthehet te fitorja dhë të bëjë presion për kreun ndaj Partizanit.

Kjo sfidë ka një interes të madh dhe klubi i Skënderbeut ka nxjerrë që sot në shitje biletat, çmimet e të cilave variojnë nga 200 lëke deri në 1000 lekë.

Njoftimi i klubit:

“Të shtunë, data 23 Nëntor, Ora 16:30 në stadiumin ‘Skënderbeu’ luhet takimi i javës së 13-të ndaj Tiranës.

– Pika e shitjes ngjitur me bankën ‘Credins’

– Pika e shitjes (20 metra poshtë dyqanit vodafone) pranë stadiumit.

– Pika e shitjes së gazetave (pazari)

– Stadiumi ‘Skënderbeu’ (Ditën e ndeshjes)

Çmimet e biletave janë si më poshtë:

– Tribuna Gold A & B – 1000 Lekë

– Tribuna A, B – 400 Lekë

– Tribuna C – 300 Lekë

– Tribuna E, D – 200 Lekë

– Tribuna E (Miqtë) – 200 Lekë

Forca Ujqër!”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Interi duhet të shqetësohet, një tjetër ekip i madh futet në garë për Marash Kumbullën

Publikuar

-

Nga

Gjysma e Serie A është hedhur në sulm për të siguruar shërbimet e Marash Kumbullës. Ylli i kombëtares sonë ka arritur të shndërrohet në një “fenomen” vetëm në sezonin e parë të tij në elitën e futbollit europian dhe kërkesat drejt mbrojtësit dhe Veronës janë në seri. Së fundmi Reali i Madridit e ka në […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Për t’u marrë shembull, ekipi i Vllaznisë shpërndan ndihma për njerëzit në nevojë

Publikuar

-

Nga

Në disa vite të turbullta ku futbolli nuk është ngritur në nivelet që pritet, sporti shkodran është përfaqësuar me mjaft dinjitet nga shumësportëshi, që ka siguruar trofe në nivel kombëtar e paraqitje të mira ndërkombëtare. Pikërisht shumësportëshi shkodran ka qenë ai që është aktivizuar në këto ditë të vështira për të dhënë shembullin e mirë […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Ronaldinhon e nxori nga burgu Lionel Messi?

Publikuar

-

Nga

Ronaldinho është larguar nga burgu në Paraguai, për t’u vendosur në arrest shtëpiak. Ylli brazilian qëndroi 32 ditë në burg së bashku me vëllanë e tij, pasi ishin hyrë në Paraguai me pasaportë false. Ronaldinho u lirua me kusht, duke lënë në dorëzani 1.6 milionë dollarë, për t’u vendosur në arrest shtëpiak. Tani në media […]

LEXO TE PLOTE