Connect with Us

Conte nuk përmbahet, tregon si i mëson lojtarët të bëjnë seks

Seria A

Conte nuk përmbahet, tregon si i mëson lojtarët të bëjnë seks

Publikuar

-

Në një intervistë të fundit për “L’Equipe”, Antonio Conte ka folur për shumë gjëra, mes tyre ka zbuluar edhe këshillën e tij për lojtarët në lidhje me marrëdheniet seksuale.

“Në një periudhë kur sezoni është shumë i ngjeshur, i këshilloj lojtarët e mi se marrëdhënia seksuale nuk duhet të zgjasë shumë. Është e nevojshme të bëjnë sa më pak sforco të jetë e mundur, të shpenzojnë sa më pak energji, prandaj lojtarët bëjnë mirë të qëndrojnë poshtë partnereve të tyre. Preferoj që lojtarët të kryejnë marrëdhënie me gratë e tyre, pasi nëse do të bënin seks me tjera, do të ishte më e lodhshme për ta”, tha Conte. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Seria A

Interi prish planet e Milanit, kërkon t’i rrëmbejë objektivin e madh të merkatos

Publikuar

-

E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic është enigma e madhe e kësaj merkatoje janari. Sulmuesi suedez do të largohet nga Los Angeles Galaxy në fund të muajit dhjetor, për të qënë i lirë për të zgjedhur skuadrën e tij të re. Shumë ekipe janë futur në lojë, me Milanin që duket më e avantazhuar. Por, për […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Ish-ylli i Milanit zbulon prapaskenën/ “Më shitën te PSG përpara se të ma thonin, unë isha në det”

Publikuar

-

Në një intervistë të fundit, Zlatan Ibrahimovic ka folur për shuëm gjëra, por edhe për transferimin e bujshëm në vitin 2012 nga Milani te PSG-ja. Suedezi e thënë dhe hërë të tjera se ai nuk donte të largohej nga kuqezinjtë, por ishin ata që vendosnin të shisnin. “Isha në det dhe po pushoja… Shoh celularin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Ibrahimovic tallet keq me Ronaldon/ Deklarata e suedezit po bën xhiron e botës

Publikuar

-

Zlatan Ibrahimovic ka thumbuar përsëri Cristiano Ronaldon. Suedezi nuk i ka kursyer thumbat ndaj portugezit dhe beson se ka vetëm një Ronaldo në historinë e futbollit, këtu e ka fjalën për Fenomenin brazilian. “Do ta gjej Ronaldon e vërtetë në Itali? Jo, historia e futbollit njeh vetëm një Ronaldo, dhe ai është braziliani”, tha Ibrahimovic. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Seria A

Ibra lëshon perlën e radhës/ Prita 4 vjet për të bërë për spital të “çmendurin” e Interit

Publikuar

-

Një nga pjesët më interesante të intervistës së dhënë nga Zlatan Ibrahimovic për revistën GQ është ajo ku flet për një ndërhyrje të rëndë ndaj Marco Materazzit, të cilën suedezi e pranon se e kishte bërë me qëllim. “Në një derbi të Italisë, Juventus-Inter të vitit 2006 (Zlatan atëherë ishte pjesë e bardhezinjve), m’u desh […]

LEXO TE PLOTE